Vojtěch Kubašta

(1914-1992)

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Rozpomínky

    Položka č.: 3

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (600 €)

    Ukončení prvního podání: 28. 11. 2019 15:00

    bibliofilie, 43 x 32 cm, originální publikace obsahující akvarelové kresby s tuší, koláže a ručně psaný text Vojtěchem Kubaštou, na ručním papíře vydala v jediném exempláři Artia, Praha, 1969, publikace obsahuje též přání a podpisy zaměstnanců Artie, vytvořeno pro generální ředitelku Ing. Jarmilu Ja…

    Aktuální cena: 15.000 CZK (600 €)

    Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Pramen Vojtěška na Břevnově

    Položka č.: 727

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    tuš, běloba, papír, 1973, 45 x 31 cm, sign. PD KubaštaV. 73, dole popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka, Z. Wirtha, A. Engela, člen Klubu za starou Prahu

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Lidové jesličky

    Položka č.: 728

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    rozkládací betlém, 1967, 60 x 26 cm, první vydání velkého harmonikově rozkládacího betlému, vydal Orbis v Praze 1967, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka, Z. Wirtha, A. Engela, člen Klubu za starou Prahu

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Marco Polo

    Položka č.: 729

    leporelo, 32,5 x 22 cm, raritní rozkládací prostorové leporelo, vyd. Artia, Praha, cca 1962, kartonová vazba s plátěným hřbetem, chybí textová část, výborný stav, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka, Z. Wirtha, A. Engela, člen Klubu za starou Prahu

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Cirkus Humberto

    Položka č.: 730

    leporelo, 32 x 22,5 cm, raritní rozkládací prostorové leporelo, vyd. Artia, Praha, cca 1962, kartonová vazba s plátěným hřbetem, velmi dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka, Z. Wirtha, A. Engela, člen Klubu za starou Prahu

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Lodě Kryštofa Kolumba

    Položka č.: 731

    leporelo, 32,5 x 22,5 cm, raritní rozkládací prostorové leporelo, vyd. Artia, Praha, kartonová vazba s plátěným hřbetem, chybí textová část velmi dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka, Z. Wirtha, A. Engela, člen Klubu za starou Prahu

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Velikonoce

    Položka č.: 732

    leporelo, 33 x 22,5 cm, raritní rozkládací prostorové leporelo, vyd. Artia, Praha, kartonová vazba s plátěným hřbetem, velmi dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka, Z. Wirtha, A. Engela, člen Klubu za starou Prahu

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Prales

    Položka č.: 733

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Severní pól

    Položka č.: 734

    leporelo, 32 x 22,5 cm, raritní rozkládací prostorové leporelo, vyd. Artia, Praha, kartonová vazba s plátěným hřbetem, velmi dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka, Z. Wirtha, A. Engela, člen Klubu za starou Prahu

    Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Indiánský tábor

    Položka č.: 735

    leporelo, 32,5 x 22,5 cm, raritní rozkládací prostorové leporelo, vyd. Artia, Praha, kartonová vazba s plátěným hřbetem, velmi dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka, Z. Wirtha, A. Engela, člen Klubu za starou Prahu

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Strará Praha ve 12 pohledech Vojtěcha Kubašty

    Položka č.: 736

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    12 x pohlednice, 15 x 11 cm, podpis na obálce V. Kubašta, bez nakl. údajů, soubor pohlednic v původní obálce, velmi dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka, Z. Wirtha, A. Engela, člen Klubu za starou Prahu

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Mozart v Praze

    Položka č.: 737

    13 x pohlednice, 15 x 11 cm, podpis na přední straně textové části V. Kubašta, bez nakl. údajů, soubor pohlednic v pův. obálce, textová část mírně zašpiněna, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka, Z. Wirtha, A. Engela, člen Klubu za starou Prahu

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Pozdrav z Prahy - Hradčany

    Položka č.: 738

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    leporelo, 10,5 x 21 cm, rozevírací dopisnice V. Kubašta s prostorovou ilustrací, vyd. KLHU, Praha, karton. dopisnice, lehce opotřebeno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka, Z. Wirtha, A. Engela, člen Klubu za starou Prahu

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Pozdrav z Prahy - Zlatá ulička

    Položka č.: 739

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Pozdrav z Prahy - Národní divadlo

    Položka č.: 740

    leporelo, 10,5 x 15 cm, rozevírací dopisnice V. Kubašta s prostorovou ilustrací, vyd. KLHU, Praha, karton. dopisnice, lehce opotřebeno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka, Z. Wirtha, A. Engela, člen Klubu za starou Prahu

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Pozdrav z Hluboké

    Položka č.: 741

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Betlém

    Položka č.: 742

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    leporelo, 21 x 32 cm, raritní rozkládací prostorové leporelo,vyd. Vyšehrad, Praha, 1974, kartonová vazba , velmi dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka, Z. Wirtha, A. Engela, člen Klubu za starou Prahu

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Vánoční přání - Betlém

    Položka č.: 743

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    leporelo, 15 x 21 cm, raritní rozkládací prostorové leporelo,vyd. Vyšehrad, Praha, 1983, kartonová vazba , velmi dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka, Z. Wirtha, A. Engela, člen Klubu za starou Prahu

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Ungelt

    Položka č.: 744

    litografie, 24,2 x 24,2 cm, značeno LD na kameni VK, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka, Z. Wirtha, A. Engela, člen Klubu za starou Prahu

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Čertovka

    Položka č.: 745

    litografie, 24,2 x 24,2 cm, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka, Z. Wirtha, A. Engela, člen Klubu za starou Prahu

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Staronová synagoga

    Položka č.: 746

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    K. D. Ušinskij - Pohádky a povídky

    Položka č.: 747

    akvarel, tuš, papír, 1952, 24,2 x 17 cm, návrh na obálku, vydalo SNDK, pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka, Z. Wirtha, A. Engela, člen Klubu za starou Prahu

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Položka č.: 748

    akvarel, tuš, papír, 1952, 24,3 x 17 cm, návrh na obálku, vydalo SNDK, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka, Z. Wirtha, A. Engela, člen Klubu za starou Prahu

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Položka č.: 749

    akvarel, tuš, papír, 1952, 24,2 x 16,8 cm, návrh na obálku, vydalo SNDK, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka, Z. Wirtha, A. Engela, člen Klubu za starou Prahu

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Charles de Coster - Thyl Ulenspiegel

    Položka č.: 750

    akvarel, tuš, papír, 21,8 x 20,4 cm, návrh na obálku, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka, Z. Wirtha, A. Engela, člen Klubu za starou Prahu

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Literární památky 1 - Antikvariát u Karlova mostu

    Položka č.: 751

    akvarel, tuš, papír, 20,2 x 14,8 cm, návrh na obálku, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka, Z. Wirtha, A. Engela, člen Klubu za starou Prahu

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Literární památky - Antikvariát u Karlova mostu

    Položka č.: 752

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Ladislav Vydra - Na putimské faře

    Položka č.: 753

    akvarel, tuš, papír, 1947, 21 x 28 cm, návrh na obálku, na obálce je chybně uvedeno křestní jméno autora, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka, Z. Wirtha, A. Engela, člen Klubu za starou Prahu

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Položka č.: 754

    Aktuální cena: 2.100 CZK (84 €)

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    A. A. Milne - Medvídek Pu

    Položka č.: 755

    akvarel, tuš, papír, 22 x 15,2 cm, návrh na obálku, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka, Z. Wirtha, A. Engela, člen Klubu za starou Prahu

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)