Václav Lokvenc

žák V. Sychry a V. Nechleby na AVU v Praze

  • Václav Lokvenc

    Položka č.: 268336

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:08

    litografie, 34 x 21 cm, sign. PN Lokvenc 77, pasparta, č. 58/170, Antikvariát Dlážděná, žák V. Sychry a V. Nechleby na AVU v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)