Jan Konůpek
Jan Konůpek
Hra na klavír
Položka č.: 281128Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 28. 03. 2024 18:20
litografie, 15,3 x 10,1 cm, značeno PD v desce KPK, Hudební archiv Frant. Schmidta, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Jan Konůpek
Ex Libris Mirek Kittrich
Položka č.: 281127Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 28. 03. 2024 18:21
dřevoryt, 9,5 x 7 cm, značeno PD v desce K, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Jan Konůpek
Autoportrét
Položka č.: 281126Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 28. 03. 2024 18:22
dřevoryt, 8,6 x 7,5 cm, PD značeno Kpk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Jan Konůpek
Boj
Položka č.: 281125Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 28. 03. 2024 18:23
dřevoryt, 9,6 x 7 cm, PD značeno Kpk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID1**3 Historie příhozu
Jan Konůpek
Alois Dyk PF 1935
Položka č.: 220229Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 08. 04. 2024 14:08
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Jan Konůpek
Položka č.: 281391Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:56
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)