Max Švabinský

  • Max Švabinský

    Ke cti Josefa Mánesa

    Položka č.: 1086

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 16:06

    tisk, nalepeno na kartonu, 44,5 x 30,5 cm, značeno. PD M. Švabinský, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Max Švabinský

    Paní Švabinská

    Položka č.: 255

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 15:00

    lept, 1906, 36 x 30 cm, sign. PD M. Švabinský, rám

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Max Švabinský

    Kamelie

    Položka č.: 254

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    litografie, 24 x 18 cm, značeno PD na kameni Šva, papírová pasparta, LD: Max Švabinský, Original Lithographie; PD: Druck vom Thim und Comp. Prag, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • Max Švabinský

    F. X. Šalda

    Položka č.: 253

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    lept, 1906, 36 x 28 cm, sign. PD M. Švabinský, rám

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)