Michal Rapant

(1986)

  • Michal Rapant

    (1986)

    And I kissed her goodbye, said “all beauty must die”

    Položka č.: 91

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 18:59

    litografie, 2019, 80 x 55,5 cm, sign. PD Michal Rapant 2019

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

  • Michal Rapant

    (1986)

    Ponny nenažraný Dobrodružství je plné nepohodlí a zdržuje od oběda 03

    Položka č.: 95

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 19:03

    litografie, 2018, 50 x 32,5 cm, sign. PD Rapant 2018

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

  • Michal Rapant

    (1986)

    Zátiší přežití Dobrodružství je plné nepohodlí a zdržuje od oběda 02

    Položka č.: 97

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 19:05

    litografie, 2018, 40 x 46,5 cm, sign. PD Rapant 2018, 37/75

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

  • Michal Rapant

    (1986)

    Požehnaný plod života tvého!

    Položka č.: 112

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (92 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 19:19

    litografie, 2020, 76 x 54 cm cm, sign. PD Michal Rapant 2020, č. 19/75

    Aktuální cena: 2.200 CZK (92 €)