Michal Rapant
(1986)
And I kissed her goodbye, said “all beauty must die”
Položka č.: 91Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 18:59
litografie, 2019, 80 x 55,5 cm, sign. PD Michal Rapant 2019
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Michal Rapant
(1986)
Ponny nenažraný Dobrodružství je plné nepohodlí a zdržuje od oběda 03
Položka č.: 95Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 19:03
litografie, 2018, 50 x 32,5 cm, sign. PD Rapant 2018
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Michal Rapant
(1986)
Zátiší přežití Dobrodružství je plné nepohodlí a zdržuje od oběda 02
Položka č.: 97Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 19:05
litografie, 2018, 40 x 46,5 cm, sign. PD Rapant 2018, 37/75
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Michal Rapant
(1986)
Požehnaný plod života tvého!
Položka č.: 112Vyvolávací cena: 2.200 CZK (92 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 19:19
litografie, 2020, 76 x 54 cm cm, sign. PD Michal Rapant 2020, č. 19/75
Aktuální cena: 2.200 CZK (92 €)