Rastislav Michal

  • Rastislav Michal

    Jaroslav Seifert: Pohled z Karlova mostu

    Položka č.: 814

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 08:21

    bibliofilie, 2x sign. litografie R. Michal, podpis autora a vydavatele v tiráži, vyd. Miloslav Janča, Praha, 1984, ruční papír, listy svázané nití v obálce, výborný stav, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Rastislav Michal

    Jaroslav Seifert: Dvě básně

    Položka č.: 821

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 08:28

    bibliofilie, grafická výzdoba R. Michal, vyd. Miloslav Janča (podpis v tiráži), 1989, volné listy v obálce, velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Rastislav Michal

    Pražské zákoutí

    Položka č.: 1414

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 18:21

    litografie, 20,3 x 9,7 cm, sign. PD Michal, č. 59/100, při okrajích lehce pokrčený papír, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)