Rastislav Michal

  • Rastislav Michal

    Ráno v Paříži

    Položka č.: 266367

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 19:10

    litografie, 1976, 44 x 29 cm, sign. PD Michal, č. 7/12, na zadní straně popsáno autorem, LD monogr. na kameni M, v horní části lehce ohmataný papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)