Bohdan Lacina

(1912-1971)

  • Bohdan Lacina

    (1912-1971)

    František Halas: Malířka Linka Procházková

    Položka č.: 808

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 08:15

    bibliofilie, podpis autora na patitulu, dřevoryty B. Lacina, vyd. Karel Kryl, Kroměříž, 1948, ex. 144/200, volné listy v obálce, velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a J. Sejpky na VŠUP v Praze, člen surrealistické Skupiny RA, SČUG Hollar a Moravského sdružení vý…

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Bohdan Lacina

    (1912-1971)

    Bitva

    Položka č.: 1320

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 16:47

    dřevoryt, 23 x 17 cm, sign. PD B. Lacina, pokrčený papír,, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a J. Sejpky na VŠUP v Praze, člen surrealistické Skupiny RA, SČUG Hollar a Moravského sdružení výtvrných umělců

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)

  • Bohdan Lacina

    (1912-1971)

    Portrét muže

    Položka č.: 1377

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 17:44

    dřevoryt, 28 x 20,4 cm, sign. PD B. Lacina, provenience: ze sbírky Jana Maria Tomeše (kunsthistorik, básník, docent v oboru dějin umění na Vysok, lehce pokrčený papír, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a J. Sejpky na VŠUP v Praze, člen surrealistické Skupiny RA, SČUG Hollar a Moravského sdružení výtvr…

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Bohdan Lacina

    (1912-1971)

    Portrét muže

    Položka č.: 1378

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 17:45

    dřevoryt, 12,8 x 8,8 cm, provenience: ze sbírky Jana Maria Tomeše (kunsthistorik, básník, docent v oboru dějin umění na Vysok, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a J. Sejpky na VŠUP v Praze, člen surrealistické Skupiny RA, SČUG Hollar a Moravského sdružení výtvrných umělců

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)