Jan Kavan
Jan Kavan
Hlava ryba
Položka č.: 281195Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 11. 04. 2024 14:40
litografie, 1991, 10,3 x 7,2 cm, sign. DU JKavan 91, č. 68/150, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Jan Kavan
Postavy
Položka č.: 281196Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 11. 04. 2024 14:42
litografie, 1991, 10,2 x 7,2 cm, sign. DU JKavan 91, č. 70/160, drobná skvrna na papíře, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Jan Kavan
Masky
Položka č.: 281197Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 11. 04. 2024 14:44
litografie, 1993, 10,5 x 7,5 cm, sign. DU JKavan 93, č. 52/150, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Jan Kavan
Maska
Položka č.: 281198Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 11. 04. 2024 14:46
litografie, 1993, 10,5 x 7,5 cm, sign. DU JKavan 93, č. 82/150, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)