Václav Chochola

(1923-2005)

  • Václav Chochola

    (1923-2005)

    Kamil Lhoták na kole, Libeň, 1967

    Položka č.: 281743

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 18:06

    Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)

  • Václav Chochola

    (1923-2005)

    Reflektory v mém ateliéru

    Položka č.: 281744

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 18:07

    originální dobová signovaná bromostříbrná fotografie, 1957, 17,9 x 24,1 cm, sign. vzadu Václav Chochola, přiložen certifikát pravosti (certifikováno podpisem vnuka), žák prof. Skopce a Šobra na grafické škole v Praze

    Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)

  • Václav Chochola

    (1923-2005)

    Pařížský motiv

    Položka č.: 281745

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (750 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 18:08

    originální dobová signovaná bromostříbrná fotografie, 1968, 30 x 20,8 cm, sign. vzadu Václav Chochola, přiložen certifikát pravosti (certifikováno podpisem vnuka), žák prof. Skopce a Šobra na grafické škole v Praze

    Aktuální cena: 18.000 CZK (750 €)