Ladislav Zívr

(1909-1980)

SEZNAM AUTORŮ

  • Ladislav Zívr

    (1909-1980)

    Portrét dívky

    Položka č.: 851

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 12:11

    tužka, papír, 27 x 20 cm, sign. PD Zívr, rám, studentská práce 20.- 30. léta, Antikvariát Ostrovní, žák prof. H. Johnové na VŠUP v Praze, člen Skupiny 42, Tvůrčí skupiny Radar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Zívr

    (1909-1980)

    Skica k reliéfu

    Položka č.: 852

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 12:12

    tužka, papír, začátek 60. let, 15 x 15 cm, rám, na papíře drobné skvrny, Antikvariát Ostrovní, žák prof. H. Johnové na VŠUP v Praze, člen Skupiny 42, Tvůrčí skupiny Radar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Zívr

    (1909-1980)

    Z cyklu z mikrosvěta

    Položka č.: 65

    Vyvolávací cena: 8.500 CZK (340 €)

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 15:00

    akvarel, tuš, papír, 1979, 43,5 x 31,5 cm, sign. PD Zívr 1979, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. H. Johnové na VŠUP v Praze, člen Skupiny 42, Tvůrčí skupiny Radar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 8.500 CZK (340 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Zívr

    (1909-1980)

    Z cyklu z mikrosvěta

    Položka č.: 64

    Vyvolávací cena: 8.500 CZK (340 €)

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 15:00

    akvarel, tuš, papír, 1979, 43,5 x 31,5 cm, sign. PD Zívr 1979, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. H. Johnové na VŠUP v Praze, člen Skupiny 42, Tvůrčí skupiny Radar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 8.500 CZK (340 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Zívr

    (1909-1980)

    Z cyklu z mikrosvěta

    Položka č.: 63

    Vyvolávací cena: 8.500 CZK (340 €)

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 15:00

    akvarel, tuš, papír, 1979, 43,5 x 31,5 cm, sign. PD Zívr 1979, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. H. Johnové na VŠUP v Praze, člen Skupiny 42, Tvůrčí skupiny Radar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 8.500 CZK (340 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Zívr

    (1909-1980)

    Z cyklu z mikrosvěta

    Položka č.: 62

    Vyvolávací cena: 8.500 CZK (340 €)

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 15:00

    akvarel, tuš, papír, 1979, 43,5 x 32 cm, sign. PD Zívr 1979, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. H. Johnové na VŠUP v Praze, člen Skupiny 42, Tvůrčí skupiny Radar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 8.500 CZK (340 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Zívr

    (1909-1980)

    Kompozice

    Položka č.: 239317

    Vyvolávací cena: 8.500 CZK (340 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 10:10

    kombinovaná technika, tuš, papír, 1979, 29,5 x 42 cm, sign. PD Zívr 1979, žák prof. H. Johnové na VŠUP v Praze, člen Skupiny 42, Tvůrčí skupiny Radar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 8.500 CZK (340 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook