Ludmila Jiřincová
Ve větru
Položka č.: 63Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:02
lept, 10 x 5,5 cm, sign. PD L. Jiřincová, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Ludmila Jiřincová
Král
Položka č.: 64Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:03
lept, 11,5 x 7 cm, sign. PD L. Jiřincová, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Ludmila Jiřincová
Položka č.: 65Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:04
lept, 12 x 31,8 cm, sign. PD L. Jiřincová, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Ludmila Jiřincová
Dívka srdce
Položka č.: 66Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:05
litografie, 20 x 12 cm, sign. PD L. Jiřincová, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Ludmila Jiřincová
Dvě dívky
Položka č.: 67Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:06
litografie, 14,5 x 10,8 cm, sign. PD L. Jiřincová, č. 18/40, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Ludmila Jiřincová
Katedrála sv. Ducha v Hradci Králové
Položka č.: 68Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:07
litografie, 29 x 37 cm, sign. PD L. Jiřincová, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Ludmila Jiřincová
Kostel Panny Marie v Hradci Králové
Položka č.: 69Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:08