Jiří Kolář

(1914-2002)

  • Jiří Kolář

    (1914-2002)

    Sblížení

    Položka č.: 454

    Vyvolávací cena: 11.000 CZK (440 €)

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 15:00

    narativní koláž, 1995, 40 x 30 cm, PD monogr. JK 95, vzadu signováno J Kolář 97. Od 60. let se Jiří Kolář soustředil na metodu koláže a rozvíjel v ní nové originální postupy. Mezi ně patří také narativní koláž, ve které se uplatňuje změna kontextu a významu zobrazované skutečnosti. V tomto případě o…

    Aktuální cena: 11.000 CZK (440 €)

  • Jiří Kolář

    (1914-2002)

    Poesie artistique

    Položka č.: 236456

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2019 18:22

    tisk, 1991, 53 x 41,5 cm, sign. PN J. Kolář 91, rám, antiqari.at Radhošťská, zakladatel Skupiny 42, člen Umělecké besedy a skupiny Křižovatka

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Jiří Kolář

    (1914-2002)

    Hudba

    Položka č.: 236534

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2019 18:36

    tisk, 1972, 23,2 x 63 cm, sign. PD. J. Kolář 72, antiqari.at Radhošťská, zakladatel Skupiny 42, člen Umělecké besedy a skupiny Křižovatka

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)