Josef Jambor

(1887-1964)

  • Josef Jambor

    (1887-1964)

    Pohled do kraje

    Položka č.: 608

    Vyvolávací cena: 27.000 CZK (1.080 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 08:08

    olej, plátno, 1942, 88 x 123 cm, sign. lD Jambor 1942, rám, restaurováno, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Loukoty, M. Švabinského

    Aktuální cena: 27.000 CZK (1.080 €)

  • Josef Jambor

    (1887-1964)

    Lovecké zátiší

    Položka č.: 366

    Vyvolávací cena: 39.000 CZK (1.560 €)

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 15:00

    olej, plátno, 1921?, 55 x 72 cm, sign. LD Jambor 1921?, rám, žák prof. Loukoty, M. Švabinského

    Aktuální cena: 39.000 CZK (1.560 €)