Otakar Nejedlý

(1883-1957)

  • Otakar Nejedlý

    (1883-1957)

    Položka č.: 20

    Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.200 €)

    Ukončení prvního podání: 12. 12. 2019 15:00

    olej, plátno, 40 x 48 cm, sign. LD Ot. Nejedlý, rám, soukromý žák A. Slavíčka, F. Engelmüllera

    Aktuální cena: 30.000 CZK (1.200 €)