Jiří Načeradský

  • Jiří Načeradský

    Položka č.: 882

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 12:42

    akvarel, tuš, papír, 1989, 29,5 x 21 cm, sign. PD Načeradský 89, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Jiří Načeradský

    V leže

    Položka č.: 883

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 12:43

    tuš, akvarel, papír, 29,5 x 42 cm, sign. PD Načeradský , oboustranná kresba, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Jiří Načeradský

    Dvě dívky

    Položka č.: 884

    Vyvolávací cena: 4.800 CZK (192 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 12:44

    Aktuální cena: 4.800 CZK (192 €)

  • Jiří Načeradský

    Postavy

    Položka č.: 885

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (400 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 12:45

    akvarel, pastel, papír, 1978, 59 x 41, 5 cm, sign. PD Načeradský 78, rám, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 10.000 CZK (400 €)

    Poslední dražitel: ID7**1 Historie příhozu

  • Jiří Načeradský

    Položka č.: 1070

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 15:50

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Jiří Načeradský

    Kudlanka

    Položka č.: 1206

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 18:06

    litografie, 2009, 34,2 x 44 cm, sign. LD Načeradský 2009, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Jiří Načeradský

    Kudlanka II.

    Položka č.: 1207

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 18:07

    litografie, 2009, 34 x 48,5 cm, sign. DU Načeradský 2009, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

  • Jiří Načeradský

    V zajetí kudlanky

    Položka č.: 1208

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 18:08

    litografie, 2010, 32,5 x 48,5 cm, sign. DU Načeradský 2010, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

  • Jiří Načeradský

    Dvojice

    Položka č.: 1209

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 18:09

    litografie, 2010, 32,5 x 38 cm, sign. DU Načeradský 2010, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

  • Jiří Načeradský

    V běhu

    Položka č.: 1210

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 18:10

    litografie, 2010, 31,5 x 42 cm, sign. DU Načeradský 2010, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

  • Jiří Načeradský

    Dvě ženy

    Položka č.: 1211

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 18:11

    litografie, 2010, 32,5 x 50 cm, sign. DU Načeradský 2010, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

  • Jiří Načeradský

    Trojice

    Položka č.: 1212

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 18:12

    litografie, 2010, 28 x 37,5 cm, sign. DU Načeradský 2010, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

  • Jiří Načeradský

    Muž

    Položka č.: 1213

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 18:13

    litografie, 2010, 48,5 x 37,5 cm, sign. DU Načeradský 2010, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

  • Jiří Načeradský

    Kudlanka

    Položka č.: 1214

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 18:14

    litografie, 2009, 38 x 48 cm, sign. DU Načeradský 2009, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

  • Jiří Načeradský

    Rozhovor

    Položka č.: 1215

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 18:15

    litografie, 2010, 38 x 48,5 cm, sign. DU Načeradský 2010, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

  • Jiří Načeradský

    Postavy

    Položka č.: 1216

    Vyvolávací cena: 2.100 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 18:16

    litografie, 2010, 54,5 x 69,5 cm, sign. DU Načeradský 2010, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 2.100 CZK (84 €)

  • Jiří Načeradský

    Tanečnice

    Položka č.: 1217

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (92 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 18:17

    Aktuální cena: 2.300 CZK (92 €)

  • Jiří Načeradský

    Zděšení

    Položka č.: 1218

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 18:18

    litografie, 2010, 32,4 x 48,5 cm, sign. DU Načeradský 2010, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)

  • Jiří Načeradský

    Muž a žena III.

    Položka č.: 1219

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 18:19

    kvaš, litografie, papír, 2002, 69,5 x 48,5 cm, sign. PD Načeradský 2002, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

  • Jiří Načeradský

    Trojice

    Položka č.: 1220

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 18:20

    litografie, 2010, 27,7 x 37,5 cm, sign. DU Načeradský 2010, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Jiří Načeradský

    Marťanky

    Položka č.: 239322

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 10:15

    akvarel, tuš, papír, 1975, 29 x 41 cm, sign. LD Načeradský 75, rám, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Poslední dražitel: ID5**3 Historie příhozu

  • Jiří Načeradský

    Položka č.: 239323

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 10:16

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)