Dvojice u stolu

    Položka č.: 829

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 11:49

    enkaustika, 1969, 53,5 x 40 cm, sign. LD, rám

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

    Znaky

    Položka č.: 830

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 11:50

    olej, plátno, 54 x 45 cm, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)

    Motýl

    Položka č.: 838

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 11:58

    smalt na plechu, 19,7 x 19,7 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Portrét mladého muže

    Položka č.: 847

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 12:07

    pastel, uhel, papír, 60 x 46 cm, při okrajích poškozeno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Akt dívky

    Položka č.: 848

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 12:08

    uhel, papír, 29,8 x 21,8 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Květiny ve váze

    Položka č.: 1015

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 14:55

    olej, lepenka, 71,5 x 62 cm, sign. LD, rám, na rámu oděrky

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)

    Můstek

    Položka č.: 1016

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 14:56

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

    Náměstí

    Položka č.: 1028

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 15:08

    akvarel, papír, 18 x 23 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID4**3 Historie příhozu

    Položka č.: 1038

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 15:18

    olej, plátno, 50,5 x 37 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Položka č.: 1049

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 15:29

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Pohled na vesnici

    Položka č.: 1050

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 15:30

    tuš, akvarel, papír, 1967, 41,5 x 57 cm, sign. PD, rám

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    V jeskyni

    Položka č.: 1051

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 15:31

    miniatura, kombinovaná technika, papír, 10,7 x 15,6 cm, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Veduta...

    Položka č.: 1052

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 15:32

    miniatura, kombinovaná technika, papír, 13,3 x 18,6 cm, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Položka č.: 1176

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 17:36

    litografie, 1979, 13,2 x 17 cm, sign. LD, rám, č. 100/110

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Obličejová maska okuyi, Punu, Gabun

    Položka č.: 1221

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 18:21

    kolorované dřevo, 20. století, v. 28 cm, posouzeno Mgr. Janou Jirouškovou, CSc.

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

    Fetišová figura, Demokratická republika Kongo

    Položka č.: 1222

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 18:22

    patinované dřevo, 20. století, v. 60 cm, posouzeno Mgr. Janou Jirouškovou, CSc.

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

    Figura předka, Demokratická republika Kongo

    Položka č.: 1223

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 18:23

    patinované dřevo, 20. století, v. 65,5 cm, posouzeno Mgr. Janou Jirouškovou, CSc.

    Socha předka (Demokratická republika Kongo)

    Položka č.: 1224

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 18:24

    patinované dřevo, 20. století, v. 60 cm, posouzeno Mgr. Janou Jirouškovou, CSc., uštíplý kousek nohy

    Chrt

    Položka č.: 1225

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 18:25

    porcelán, v 14,5 cm cm

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Benátky

    Položka č.: 139547

    Plánované ukončení: 17. 12. 2019 10:03

    akvarel, papír, 17 x 31,5 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Podzimní čas

    Položka č.: 177677

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2019 10:09

    tempera, pastel, papír, 1986, 39,5 x 27,7 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Slepé rameno řeky

    Položka č.: 177678

    Plánované ukončení: 17. 12. 2019 10:10

    lept, 21,2 x 17,2 cm, rám, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Horská krajina

    Položka č.: 177680

    Plánované ukončení: 17. 12. 2019 10:11

    olej, překližka, 26 x 34,5 cm, monogr. PD AES, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu

    Horská krajina

    Položka č.: 177683

    Plánované ukončení: 17. 12. 2019 10:13

    olej, sololit, 34 x 50 cm, sign. PD nezřetelně, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Položka č.: 177685

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2019 10:14

    olej, sololit, 30,5 x 41 cm, při okrajích poškozeno, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

    Potůček

    Položka č.: 177774

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2019 10:15

    olej, plátno, 1941, 35 x 46 cm, sign. PD nečitelně, rám, malba místy lehce poškozena, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    der Prager Bahnhof

    Položka č.: 185300

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2019 10:28

    rytina, 11,2 x 17 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Dřevěný most

    Položka č.: 185370

    Plánované ukončení: 17. 12. 2019 10:30

    akvarel, papír, 1969, 21,5 x 27,5 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Profil muže

    Položka č.: 186654

    Plánované ukončení: 17. 12. 2019 10:36

    tužka, papír, 1954, 25,5 x 18,5 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Krtek fotbalista

    Položka č.: 187259

    Plánované ukončení: 17. 12. 2019 10:41

    tuš, akvarel, papír, 1992, 11,5 x 9 cm, sign. PD JAS 92, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)