František Jakub

(1875-1940)

  • František Jakub

    (1875-1940)

    Na louce u lesa

    Položka č.: 17

    Vyvolávací cena: 85.000 CZK (3.400 €)

    Ukončení prvního podání: 12. 12. 2019 15:00

    olej, plátno, 1928, 109 x 149 cm, sign. PD F. Jakub 28, rám, člen Jednoty umělců výtvarných v Praze

    Aktuální cena: 85.000 CZK (3.400 €)