František Kaván

(1866-1941)

  • František Kaván

    (1866-1941)

    Chalupa v zimě

    Položka č.: 18

    Vyvolávací cena: 20.000 CZK (800 €)

    Ukončení prvního podání: 12. 12. 2019 15:00

    olej, lepenka, 19 x 27 cm, sign. LD Kaván, rám, žák prof. J. Mařáka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, SVU Mánes, Jednoty umělců výtvarných v Praze ad.

    Aktuální cena: 20.000 CZK (800 €)

  • František Kaván

    (1866-1941)

    Na Studnickém

    Položka č.: 147

    Vyvolávací cena: 28.000 CZK (1.120 €)

    olej, karton, 37,5 x 49,5 cm, sign. PD Kaván Na Studnickém, rám, název malby se vztahuje k lokalitě studnických polí v okolí Studnice, kde František Kaván často maloval, konzultováno s PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem, při okrajích malba mírně zašlá, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Mařáka na AVU v P…

    Aktuální cena: 28.000 CZK (1.120 €)