Gustav Macoun

(1892-1934)

  • Gustav Macoun

    (1892-1934)

    Trosky

    Položka č.: 19

    Vyvolávací cena: 55.000 CZK (2.200 €)

    Ukončení prvního podání: 12. 12. 2019 15:00

    olej, karton, 1918, 98 x 110 cm, sign. LD Gustav Macoun 1918, rám, konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem, žák V. Jansy, Al. Kalvody, Ant. Slavíčka

    Aktuální cena: 55.000 CZK (2.200 €)