Jiří Krejčí

(1899-1977)

  • Jiří Krejčí

    (1899-1977)

    U moře

    Položka č.: 33

    Vyvolávací cena: 10.500 CZK (420 €)

    Ukončení prvního podání: 12. 12. 2019 15:00

    olej, sololit, 1961, 19,8 x 89,5 cm, sign. PD Jiří Krejčí 61, rám, vzadu nalepen štítek Dílo, přiloženo osvědčení o původu originálu Dílo, Obchodní středisko Praha 1, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 10.500 CZK (420 €)