Juraj Bartók
Osamělá slunečnice
Položka č.: 281779Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 22. 04. 2024 18:00
olej, sololit, 70 x 50 cm, sign. LD Bartók, rám, na zadní straně štítek dílo s popisem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)