Karel Souček

(1885-1972)

  • Karel Souček

    (1885-1972)

    Podvečer u řeky

    Položka č.: 21

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    Ukončení prvního podání: 12. 12. 2019 15:00

    olej, plátno, 30 x 50 cm, sign. PD Souček, rám, konzultováno s PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)