Alojz Struhár

(1892-1968)

  • Alojz Struhár

    (1892-1968)

    U výhne

    Položka č.: 23

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Ukončení prvního podání: 12. 12. 2019 15:00

    olej, karton, 1932-33, 53 x 43,5 cm, sign. LN A. Struhár 1933, rám, na zadní straně popsáno: U výhne, 1932, rám poškozen, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)