Vladimír Komárek

(1928-2000)

  • Vladimír Komárek

    (1928-2000)

    Dva ptáci

    Položka č.: 31

    Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.200 €)

    Ukončení prvního podání: 12. 12. 2019 15:00

    olej, plátno, 1997, 35 x 54, 5 cm, sign. LD V. Komárek 97, rám, místy zkrakelováno

    Aktuální cena: 30.000 CZK (1.200 €)

  • Vladimír Komárek

    (1928-2000)

    Položka č.: 32

    Vyvolávací cena: 40.000 CZK (1.600 €)

    olej, plátno, 1997, 50 x 70 cm, sign. LD V. Komárek 97, rám

    Aktuální cena: 40.000 CZK (1.600 €)