Václav Kůrka

  • Václav Kůrka

    Chalupa v Jizerských horách

    Položka č.: 34

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Ukončení prvního podání: 12. 12. 2019 15:00

    olej, karton, 36 x 55 cm, sign. PD Kůrka V., rám, na zadní straně štítek s popisem a razítkem ČFVU, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)