Karel Laštovka

(1938-1986)

  • Karel Laštovka

    (1938-1986)

    Položka č.: 35

    Vyvolávací cena: 40.000 CZK (1.600 €)

    Ukončení prvního podání: 12. 12. 2019 15:00

    olej, plátno, 1975, 98 x 79 cm, sign. PD K. Laštovka 75, rám, mírně pokrčené a zašpiněné plátno, ve strědní části drobná poškození, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 40.000 CZK (1.600 €)