Arnošt Paderlík

(1919-1999)

  • Arnošt Paderlík

    (1919-1999)

    Položka č.: 37

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (720 €)

    Ukončení prvního podání: 12. 12. 2019 15:00

    olej, karton, 1956, 24,5 x 39,5 cm, sign. PN Paderlík 56, rám, žák prof. F. Kysely na UMPRUM, člen a spoluzakladatel skupiny Sedm v říjnu, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 18.000 CZK (720 €)