František Hubatka

  • František Hubatka

    Lesní příhoda

    Položka č.: 173

    Vyvolávací cena: 5.800 CZK (242 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 18:52

    olej, plátno, 1991, 105 x 90 cm, sign. PD Hubatka 91, klínový rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 5.800 CZK (242 €)

  • František Hubatka

    Tance na přechodu

    Položka č.: 281439

    Vyvolávací cena: 11.300 CZK (471 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:44

    olej, plátno, 2011, 105 x 90 cm, sign. PD Hubatka

    Aktuální cena: 11.300 CZK (471 €)