Radim Malát

(1930-1997)

  • Radim Malát

    (1930-1997)

    Domky

    Položka č.: 36

    Vyvolávací cena: 40.000 CZK (1.600 €)

    Ukončení prvního podání: 12. 12. 2019 15:00

    olej, plátno, 1960, 50 x 70 cm, sign. PD Malát 60, rám, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana a K. Lidického na PedF UK v Praze, člen skupiny Radar

    Aktuální cena: 40.000 CZK (1.600 €)