-
Neurčený autor
Jubeilum
Položka č.: 115Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:54
porcelán, zlacený, průměr 27 cm
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID3**1 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Motiv z Podbrdska
Položka č.: 117Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:56
akvarel, papír, 31 x 39 cm, sign. LD , rám
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Váza
Položka č.: 118Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:57
kamenina, glazovaná keramika, v. 80 cm
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Velbloud na poušti
Položka č.: 122Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:01
akvarel, papír, 26,5 x 18,5 cm, LD monogr., rám
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Polabí
Položka č.: 130Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:09
tempera, lepenka, 31 x 46 cm, rám
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Most
Položka č.: 139Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:18
pastel, tempera, papír, 29,5 x 38 cm, sign. PD, rám
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Krkonoše
Položka č.: 145Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:24
akvarel, papír, 1920, 42,5 x 58 cm, sign. PD , rám
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Zimní krajina
Položka č.: 148Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:27
olej, plátno, 1937, 71 x 93,5 cm, sign. PD, rám, plátno protrženo
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Děvče se džbánem
Položka č.: 154Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:33
olej, překližka, 59 x 36 cm, rám
Aktuální cena: 2.100 CZK (88 €)
Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Postava
Položka č.: 161Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:40
akvarel, kombinovan technika, papír, 1986, 50 x 30 cm, sign.DU, rám
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Rosice
Položka č.: 173Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:52
olej, plátno, 85 x 194 cm, sign. PD, rám
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Kouřim
Položka č.: 174Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:53
olej, plátno, lepenka, 1930, 46,5 x 65 cm, sign. PD , rám
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Krajina z lesa
Položka č.: 229Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:48
olej, plátno, 37 x 47 cm, rám
Aktuální cena: 650 CZK (28 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Krajina
Položka č.: 236Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:55
akvarel, papír, 1945, 21 x 29 cm, sign. PD, rám
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Zimnní krajina s vodní hladinou
Položka č.: 237Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:56
akvarel, papír, 21 x 29 cm, sign. LD, rám
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Pole s panáky obilí
Položka č.: 240Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:59
olej, lepenka, 31 x 34 cm, rám
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Z lesa
Položka č.: 246Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:05
tempera, lepenka, 44 x 37 cm, sign. PD, rám
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
U moře
Položka č.: 257Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:16
olej, plátno, 25 x 47 cm, rám, místy odpadlá malba
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Českomoravská vysočina
Položka č.: 285Vyvolávací cena: 1.650 CZK (69 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:44
akvarel, papír, 1934, 28 x 41 cm, sign. PD
Aktuální cena: 1.650 CZK (69 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Chalupa
Položka č.: 298Vyvolávací cena: 3.300 CZK (138 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:57
olej, dřevěná deska, 77 x 96 cm, sign. PD, rám, poškozeno
Aktuální cena: 3.300 CZK (138 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Žně
Položka č.: 315Vyvolávací cena: 2.600 CZK (109 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 18:14
olej, plátno, 80 x 109 cm, sign. LD, rám
Aktuální cena: 2.600 CZK (109 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Pasáček
Položka č.: 280079Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:26
olej, plátno, 44 x 59 cm, sign. LD, rám, zašpiněná malba, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Lesní cesta
Položka č.: 281840Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:27
olej, karton, 49 x 35 cm, sign. LD Frajan?, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Stavení u lesa
Položka č.: 281800Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:28
tempera, sololit, 32 x 43 cm, sign. PD nečitelně, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Pohled na vesnici
Položka č.: 278933Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:29
tempera, papír, 24 x 32,7 cm, sign. PD nečitelně, na zadní straně štítek Záruční list, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID2**5 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Krajina
Položka č.: 281788Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:30
olej, karton, 20 x 28 cm, sign. PD Kozák?, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Na kraji lesa
Položka č.: 281837Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:31
olej, karton, 49 x 76,5 cm, sign. LD nečitelně, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Luční krajina
Položka č.: 281831Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:32
tempera, karton, 20,5 x 26 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Přehrada
Položka č.: 281828Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:33
olej, plátno, 48 x 48 cm, sign. PD, rám, uvolněný rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID2**1 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Potok
Položka č.: 281829Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:34
olej, plátno, 53 x 59 cm, sign. PD GŽ, rám , Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO