Václav Mašek

(1893-1973)

  • Václav Mašek

    (1893-1973)

    Nábřeží bukinistů v Paříži

    Položka č.: 281813

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:10

    litografie, 1927, 26,8 x 37,5 cm, sign. PD Mašek V., rám, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, studium na UMPRUM a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • Václav Mašek

    (1893-1973)

    Bukinisté

    Položka č.: 279029

    Plánované ukončení: 07. 05. 2024 15:36

    litografie, 27 x 37,5 cm, sign. PD Mašek V., rám, Antikvariát Ostrovní, studium na UMPRUM a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)