Jana Míčková
(1940-2020)
Lípa
Položka č.: 278926Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 22. 04. 2024 18:11
pastel, velur, 1981, 32 x 30 cm, sign. PD Jana 81, rám, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná, rozená Krahulíková, žákyně prof. A. Paderlíka a V. Sychry na AVU v Praze
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Jana Míčková
(1940-2020)
Masopust
Položka č.: 281455Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 19:00
akvarel, uhel, papír, 1955, 32 x 44 cm, sign. PD J. Krahulíková 1955, Antikvariát Dlážděná, rozená Krahulíková, žákyně prof. A. Paderlíka a V. Sychry na AVU v Praze
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)