Zdeněk Raiser
Hotel štěstí
Položka č.: 188Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
Plánované ukončení: 03. 04. 2024 19:07
akryl, plátno, 2022, 69,9 x 50,1 cm, sign. PD Raiser 22, klínový rám, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)
Zdeněk Raiser
Zlatý podzim
Položka č.: 189Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 03. 04. 2024 19:08
akryl, sololit, 2020, 50 x 70 cm, sign. PD Raiser 20, rožky mírně ohnuté, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Zdeněk Raiser
Ulice neřesti
Položka č.: 190Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 03. 04. 2024 19:09
akryl, plátno, 2003, 70 x 50 cm, sign. PD Raiser 03, napínací rám, Pracoval jako kameraman a výtvarnému umění se začal věnovat ve svém volném čase. Uměleckým projevem, pohnutkami i přístupem k tvorbě jej můžeme řadit do skupiny naivních umělců. O výstavy a prezentaci se tento výtvarník v minulosti p…
Zdeněk Raiser
Tragédie v cirku…
Položka č.: 191Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 03. 04. 2024 19:10
akryl, plátno, 2020, 50 x 70 cm, sign. PD Raiser 20, napínací rám, Antikvariát Dlážděná
Zdeněk Raiser
Zapomenuté pivo
Položka č.: 172Vyvolávací cena: 2.300 CZK (96 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 20:18
litografie, 2021, 31,5 x 42,8 cm, sign. PD Raiser, č. 8/100
Aktuální cena: 2.300 CZK (96 €)
Zdeněk Raiser
Pít či nepít, to je otázka…
Položka č.: 281456Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 19:01
akryl, sololit, 2021, 70 x 50 cm, sign. PD Raiser 21, Pracoval jako kameraman a výtvarnému umění se začal věnovat ve svém volném čase. Uměleckým projevem, pohnutkami i přístupem k tvorbě jej můžeme řadit do skupiny naivních umělců. O výstavy a prezentaci se tento výtvarník v minulosti příliš nezajím…