Zdeněk Raiser

fotograf, malíř, kameraman

  • Zdeněk Raiser

    Hotel štěstí

    Položka č.: 188

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 19:07

    akryl, plátno, 2022, 69,9 x 50,1 cm, sign. PD Raiser 22, klínový rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)

  • Zdeněk Raiser

    Zlatý podzim

    Položka č.: 189

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 19:08

    akryl, sololit, 2020, 50 x 70 cm, sign. PD Raiser 20, rožky mírně ohnuté, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

  • Zdeněk Raiser

    Ulice neřesti

    Položka č.: 190

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 19:09

    akryl, plátno, 2003, 70 x 50 cm, sign. PD Raiser 03, napínací rám, Pracoval jako kameraman a výtvarnému umění se začal věnovat ve svém volném čase. Uměleckým projevem, pohnutkami i přístupem k tvorbě jej můžeme řadit do skupiny naivních umělců. O výstavy a prezentaci se tento výtvarník v minulosti p…

  • Zdeněk Raiser

    Tragédie v cirku…

    Položka č.: 191

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 19:10

    akryl, plátno, 2020, 50 x 70 cm, sign. PD Raiser 20, napínací rám, Antikvariát Dlážděná

  • Zdeněk Raiser

    Zapomenuté pivo

    Položka č.: 172

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (96 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 20:18

    litografie, 2021, 31,5 x 42,8 cm, sign. PD Raiser, č. 8/100

    Aktuální cena: 2.300 CZK (96 €)

  • Zdeněk Raiser

    Pít či nepít, to je otázka…

    Položka č.: 281456

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 19:01

    akryl, sololit, 2021, 70 x 50 cm, sign. PD Raiser 21, Pracoval jako kameraman a výtvarnému umění se začal věnovat ve svém volném čase. Uměleckým projevem, pohnutkami i přístupem k tvorbě jej můžeme řadit do skupiny naivních umělců. O výstavy a prezentaci se tento výtvarník v minulosti příliš nezajím…