Juraj Bartók

  • Juraj Bartók

    Osamělá slunečnice

    Položka č.: 281779

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 22. 04. 2024 18:00

    olej, sololit, 70 x 50 cm, sign. LD Bartók, rám, na zadní straně štítek dílo s popisem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)