Michael Rittstein

  • Michael Rittstein

    Karotka a plastelína

    Položka č.: 13

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 17:42

    litografie, 1991, 37 x 48 cm, sign. PD M. Rittstein 91, č. 9/60, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

  • Michael Rittstein

    Stan

    Položka č.: 22

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 17:51

    litografie, 2000, 28 x 19 cm, sign. PD M. Rittstein 2000, č. 7/100, soupis Hédervári č. 126, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

  • Michael Rittstein

    WC muži

    Položka č.: 23

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 17:52

    sítotisk, 1981, 27 x 39,5 cm, sign. PD M. Rittstein 91, č. 15/31, soupis Hédervári č. 87, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)

  • Michael Rittstein

    Dva hrnky

    Položka č.: 24

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 17:53

    litografie, 1995, 43 x 54 cm, sign. PD M. Rittstein 95, č. 34/80, soupis Hédervári č. 100, natržený pravý okraj, červená šmouha na horním okraji, vpravo nahoře lehce natrhlý papír, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přec…

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

  • Michael Rittstein

    Automilenci

    Položka č.: 25

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 17:54

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

  • Michael Rittstein

    Opékač

    Položka č.: 66

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 18:35

    litografie , 1983, 43 x 60 cm, sign. PD M. Rittstein 83, č. 7/40, natržený pravý okraj, vpravo dole lehce natržený papír, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes