Michal Škapa

(1978)

  • Michal Škapa

    (1978)

    Jezdec beze jména

    Položka č.: 106

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 19:13

    litografie, 2018, 46 x 40 cm, sign. PD Michal Škapa 2018

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)