Leoš Suchan

(1989)

  • Leoš Suchan

    (1989)

    Rukavice

    Položka č.: 111

    Vyvolávací cena: 14.000 CZK (584 €)

    Plánované ukončení: 25. 04. 2024 15:00

    olej, plátno, 2021, 60 x 50 cm, sign. vzadu Leoš Suchan, Leoš Suchan je současným mladým výtvarníkem, který studoval na AVU pod vedením M. Rittsteina a Z. Berana. Jeho hlavním námětem je zpodobňování každodenních situací a předmětů hyperrealistickým stylem. Zaměřuje se tak na různé působení povrchů …

    Aktuální cena: 14.000 CZK (584 €)

    Odhadní cena: 25 000 - 40 000 CZK