Chava Pressburger

  • Chava Pressburger

    Položka č.: 199

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 19:18

    akvarel, ruční papír, 61 x 46 cm, sign. PD Ch. Pressburger, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)