Chava Pressburger
Položka č.: 199Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 03. 04. 2024 19:18
akvarel, ruční papír, 61 x 46 cm, sign. PD Ch. Pressburger, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)