Tereza Zichová
(1992)
Mazlík
Položka č.: 43Vyvolávací cena: 13.000 CZK (542 €)
Plánované ukončení: 03. 04. 2024 16:42
olej, plátno, 2023, 30 x 40 cm, sign. vzadu Zichová 2023
Aktuální cena: 13.000 CZK (542 €)
Tereza Zichová
(1992)
Čekárna II
Položka č.: 87Vyvolávací cena: 2.700 CZK (113 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 18:55
tříbarevná litografie, 2020, 43 x 32,5 cm, sign. PD Zichová 2020, č. 7/8
Aktuální cena: 2.700 CZK (113 €)
Tereza Zichová
(1992)
Slavnostní příjezd
Položka č.: 151Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 19:57
litografie, 2022, 51,5 x 44 cm, sign. PD Zichová, č. 53/100
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Tereza Zichová
(1992)
To se nosí
Položka č.: 152Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 19:58
litografie, 2021, 38 x 48,5 cm, sign. PD Zichová 2021, č. 65/70
Tereza Zichová
(1992)
Ježibaba
Položka č.: 184Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 20:30
litografie, 2023, 51,5 x 43 cm, sign. PD Zichová 2023, č. 32/80
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)