Tereza Zichová

(1992)

  • Tereza Zichová

    (1992)

    Mazlík

    Položka č.: 43

    Vyvolávací cena: 13.000 CZK (542 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 16:42

    olej, plátno, 2023, 30 x 40 cm, sign. vzadu Zichová 2023

    Aktuální cena: 13.000 CZK (542 €)

  • Tereza Zichová

    (1992)

    Čekárna II

    Položka č.: 87

    Vyvolávací cena: 2.700 CZK (113 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 18:55

    tříbarevná litografie, 2020, 43 x 32,5 cm, sign. PD Zichová 2020, č. 7/8

    Aktuální cena: 2.700 CZK (113 €)

  • Tereza Zichová

    (1992)

    Slavnostní příjezd

    Položka č.: 151

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 19:57

    litografie, 2022, 51,5 x 44 cm, sign. PD Zichová, č. 53/100

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

  • Tereza Zichová

    (1992)

    To se nosí

    Položka č.: 152

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 19:58

    litografie, 2021, 38 x 48,5 cm, sign. PD Zichová 2021, č. 65/70

  • Tereza Zichová

    (1992)

    Ježibaba

    Položka č.: 184

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 20:30

    litografie, 2023, 51,5 x 43 cm, sign. PD Zichová 2023, č. 32/80

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)