Jiří Kolář

(1914-2002)

  • Jiří Kolář

    (1914-2002)

    Mademoiselle de Riviere

    Položka č.: 84

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:23

    ofset, 1981, 16,8 x 40,5 cm, sign. PD J. Kolář 81, č. 200/250, zakladatel Skupiny 42, člen Umělecké besedy a skupiny Křižovatka

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

  • Jiří Kolář

    (1914-2002)

    Portier

    Položka č.: 85

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:24

    ofset, 1986, 66 x 44 cm, sign. PD J. Kolář 86, rám, č. 20/75, zakladatel Skupiny 42, člen Umělecké besedy a skupiny Křižovatka

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

  • Jiří Kolář

    (1914-2002)

    Mademoiselle Riviére

    Položka č.: 277490

    Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:38

    reprodukce, papír, 1981, 50 x 36,5 cm, značeno v tisku PD JK 81, rám, Antikvariát Ostrovní, zakladatel Skupiny 42, člen Umělecké besedy a skupiny Křižovatka

  • Jiří Kolář

    (1914-2002)

    Akt - Černé na Bílém

    Položka č.: 281292

    Vyvolávací cena: 29.000 CZK (1.209 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:17

    muchláž, 1979, cca 27,5 x 28 cm, sign. PD J. Kolář 79, adjustováno v plexiskle, básník s neobyčejnou tvůrčí invencí a autor experimentální poezie, přenesl písemné sebevyjádření do zcela unikátní vizuální podoby. Klasický psaný projev dokázal posunout až na jeho samé hranice. Neustále vyhledával nové…

    Aktuální cena: 29.000 CZK (1.209 €)

  • Jiří Kolář

    (1914-2002)

    Akt - Černé na Bílém

    Položka č.: 281293

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:18

    muchláž, 1979, cca 27 x 26 cm, sign. PD J. Kolář 79, adjustováno v plexiskle, básník s neobyčejnou tvůrčí invencí a autor experimentální poezie, přenesl písemné sebevyjádření do zcela unikátní vizuální podoby. Klasický psaný projev dokázal posunout až na jeho samé hranice. Neustále vyhledával nové t…