Jan Blaha

(1961)

studium na Střední uměleckoprůmyslové škole v Brně a na Privátní grafické škole doc. Černého v Praze; malíř, grafik; od r. 1991 se plně věnuje grafice, zejména leptu, mezzotintě a suché jehle; neopomíjí také královnu výtvarných technik - olejomalbu; rád používá techniku leptu, která mu nabízí využití rozmanitých výrazových prostředků; techniku suché jehly si oblíbil pro její nezaměnitelnou kvalitu výrazu; mezi grafickými technikami dominuje v jeho posledních pracích technika mezzotinty, která je pro něj jedinečná díky své schopnosti vytváření měkkých přechodů ze sametových hloubek do zářivých světel; zastoupen ve sbírkách Euro Art Gallery, Victoria, BC, Canada (informace od autora)

SEZNAM AUTORŮ

  • Jan Blaha

    (1961)

    Maria dei Gratia Bohemiae et Brunensis Regina

    Položka č.: 612

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 20:11

    lept, 33 x 21,3 cm, sign. PD Jan Blaha, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, studium na Střední uměleckoprůmyslové škole v Brně a na Privátní grafické škole doc. Černého v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Blaha

    (1961)

    Far West

    Položka č.: 613

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 20:12

    lept, mezzotitna, 34 x 22 cm, sign. PD Jan Blaha, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, studium na Střední uměleckoprůmyslové škole v Brně a na Privátní grafické škole doc. Černého v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Blaha

    (1961)

    Zámecké schody

    Položka č.: 224495

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 05. 05. 2020 15:13

    olej, plátno, 40 x 30 cm, monogr. PD JB, Antikvariát Ostrovní, studium na Střední uměleckoprůmyslové škole v Brně a na Privátní grafické škole doc. Černého v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Blaha

    (1961)

    Labyrint

    Položka č.: 240954

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2020 15:04

    lept, mezzotitna, 50 x 39,7 cm, lehce pokčený papír, Antikvariát Ostrovní, studium na Střední uměleckoprůmyslové škole v Brně a na Privátní grafické škole doc. Černého v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Blaha

    (1961)

    Labyrint

    Položka č.: 240957

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2020 15:07

    lept, mezzotitna, 50 x 39,7 cm, lehce pokčený papír, Antikvariát Ostrovní, studium na Střední uměleckoprůmyslové škole v Brně a na Privátní grafické škole doc. Černého v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Blaha

    (1961)

    Vločka

    Položka č.: 240958

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2020 15:08

    lept, mezzotitna, 50 x 39,7 cm, lehce pokčený papír, Antikvariát Ostrovní, studium na Střední uměleckoprůmyslové škole v Brně a na Privátní grafické škole doc. Černého v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook