Petr Ptáček
Kry
Položka č.: 60Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 03. 04. 2024 16:59
litografie, 2000, 38 x 28,5 cm, sign. PD Petr Ptáček 2000, č. 1/75, vzadu štítek: Grafika roku 2000, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)