Jiři Winter Neprakta
(1924-2011)
Zámecká prohlídka
Položka č.: 182Vyvolávací cena: 29.000 CZK (1.209 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 15:00
akvarel, tuš, papír, 27,4 x 19,4 cm, sign. PN Neprakta, vzadu razítko Neprakta, mimo kresbu zašpiněno, studium na SPŠ grafické v Praze a na Přírodovědecké fakultě UK tamtéž
Aktuální cena: 29.000 CZK (1.209 €)
Odhadní cena: 40 000 - 55 000 CZK
Jiři Winter Neprakta
(1924-2011)
Budoucnost je v pojištění I.
Položka č.: 181Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)
akvarel, tuš, papír, 1988, 24 x 32,5 cm, sign. PD Neprakta, ilustrace k publikaci J. K. Kobra: Budoucnost je v pojištění, Praha 1988, 1. strana obálky. Na publikaci se podíleli různí ilustrátoři, Neprakta byl autorem obou stran obálky. Publikace s reprodukcí nabízené kresby na obálce je součástí pol…
Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)
Odhadní cena: 18 000 - 22 000 CZK
Jiři Winter Neprakta
(1924-2011)
Před výstupem
Položka č.: 180Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Odhadní cena: 14 000 - 20 000 CZK
Jiři Winter Neprakta
(1924-2011)
Budoucnost je v pojištění II.
Položka č.: 179Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
akvarel, tuš, papír, 1988, 23,5 x 32 cm, ilustrace k publikaci J. K. Kobra: Budoucnost je v pojištění, Praha 1988, 1. strana obálky. Na publikaci se podíleli různí ilustrátoři, Neprakta byl autorem obou stran obálky. Publikace s reprodukcí nabízené kresby na obálce je součástí položky. Vydala Česká …
Jiři Winter Neprakta
(1924-2011)
Černí baroni
Položka č.: 178Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)
tuš, akvarel, papír, 23,5 x 18 cm, sign. PD neprakta, pasparta, varianta kresby přední a zadní obálky Černých baronů, Antikvariát Ostrovní, studium na SPŠ grafické v Praze a na Přírodovědecké fakultě UK tamtéž
Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)
Odhadní cena: 20 000 - 25 000 CZK
Jiři Winter Neprakta
(1924-2011)
Černí baroni
Položka č.: 177Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)