• Cyril Kotyšan

    (1899-?)

    Děti pozorující vlaštovky

    Položka č.: 234962

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 16:44

    akvarel, běloba, papír, 31,5 x 20 cm, sign. PD C Kotyšan, rám, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Jaroslav Moravec

    Cesta k Vanovu

    Položka č.: 234965

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 16:45

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • J. Solovjev

    Vrba u rybníka

    Položka č.: 234971

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 16:46

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Petr Sirotek

    Cattle Baron

    Položka č.: 234974

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 16:47

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Zdeněk Kleindienst

    (1925-2012)

    Tvář

    Položka č.: 234975

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 16:48

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

    Březiny na Českomoravské vysočině

    Položka č.: 234976

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 16:49

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • J. Škvára

    Předjaří

    Položka č.: 234977

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 16:50

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Miroslav Rada

    (1926-2007)

    Položka č.: 234988

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 16:51

    suchá jehla, 1967, 41,5 x 28,5 cm, sign. PD Miroslav Rada 67, č. 62/100, zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • František Kollman

    Bojovníci

    Položka č.: 234989

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 16:52

    akvarel, uhel, papír, 2011, 59,5 x 41 cm, sign. LD František Kollman 2011, pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, studium na Výtvarné škole Václava Hollara, soukromě studoval u akademického malíře Zdeňka Buriana

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex Libris Ing. Ot. Hradečný

    Položka č.: 235981

    Vyvolávací cena: 650 CZK (26 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 16:53

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex Libris Jitka Měřičková

    Položka č.: 235982

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 16:54

    dřevoryt, 1950, 11,9 x 6,3 cm, PD značeno ve štočku JV., Antikvariát Ostrovní, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Boxer

    Položka č.: 236407

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 16:55

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Cyklista

    Položka č.: 236408

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 16:56

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Závodní dvojskif

    Položka č.: 236409

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 16:57

    olej, plátno, 34 x 70 cm, sign. PD Salajka J., rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Atlet

    Položka č.: 236410

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 16:58

    olej, plátno, 34 x 60 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Boj o míč

    Položka č.: 236411

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 16:59

    olej, plátno, 60 x 50 cm, sign. DU Salajka J., rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Rohový kop

    Položka č.: 236412

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 17:00

    olej, plátno, 50 x 69 cm, sign. PD Salajka J., rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Tandem

    Položka č.: 236413

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 17:01

    olej, plátno, 42 x 55 cm, sign. DU Salajka J., rám, Antikvariát Ostrovní

  • Vladimír Komárek

    Léda s labutí

    Položka č.: 237738

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 17:02

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Ladislav Hojný

    Noutonice

    Položka č.: 238071

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 17:03

    tuš, akvarel, tužka, papír, 2019, 40 x 50 cm, sign. LD Hojný Lad. 29.6.2019, Antikvariát Ostrovní, akademický malíř a grafik, absolvoval VŠUP v ateliéru prof. A. Strnadla. Posledních 20 let pracuje "v poli" - kresby téměř zásadně propojuje s texty.

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Ladislav Hojný

    Chýnice

    Položka č.: 238072

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 17:04

    tuš, akvarel, tužka, papír, 2019, 40 x 50 cm, sign. LD Hojný Lad. 25.7.2019, Antikvariát Ostrovní, akademický malíř a grafik, absolvoval VŠUP v ateliéru prof. A. Strnadla. Posledních 20 let pracuje "v poli" - kresby téměř zásadně propojuje s texty.

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Ladislav Hojný

    Mořinka

    Položka č.: 238073

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 17:05

    tuš, akvarel, tužka, papír, 2019, 40 x 50 cm, sign. LD Hojný Lad. 27.7.2019, Antikvariát Ostrovní, akademický malíř a grafik, absolvoval VŠUP v ateliéru prof. A. Strnadla. Posledních 20 let pracuje "v poli" - kresby téměř zásadně propojuje s texty.

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Ladislav Hojný

    Králka

    Položka č.: 238074

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 17:06

    tuš, akvarel, tužka, papír, 2019, 40 x 50 cm, sign. LD Hojný Lad. 13.6.2019, Antikvariát Ostrovní, akademický malíř a grafik, absolvoval VŠUP v ateliéru prof. A. Strnadla. Posledních 20 let pracuje "v poli" - kresby téměř zásadně propojuje s texty.

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Jiří Anderle

    Dialog

    Položka č.: 236089

    Plánované ukončení: 30. 09. 2019 16:00

    kresba a digitální tisk, 2017, 29,5 x 21 cm, PD, 1/1

    Aktuální cena: 4.100 CZK (164 €)

  • Jan Bačkovský

    bez názvu

    Položka č.: 236090

    Plánované ukončení: 30. 09. 2019 16:01

    digitální tisk, 2006, 75 x 75 cm, vzadu

  • Petr Bařinka

    Diverse I

    Položka č.: 236091

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 30. 09. 2019 16:02

    sítotisk (dvojtisk), 2016, 50 x 70 cm, PD, 5/25

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Petr Bařinka

    Diverse II

    Položka č.: 236092

    Plánované ukončení: 30. 09. 2019 16:03

    sítotisk (trojtisk), 2016, 50 x 70 cm, PD, 8/25

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Daniela Benešová

    Nebe, peklo, ráj

    Položka č.: 236093

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 30. 09. 2019 16:04

    litografie, 1996, 74,5 x 63,5 cm, DU, 60/75

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

    Poslední dražitel: ID4**1 Historie příhozu

  • Aleš Brázdil

    Taška

    Položka č.: 236094

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (600 €)

    Plánované ukončení: 30. 09. 2019 16:05

    akryl a olej na plátně, 2017, 170 x 101,5 cm, vzadu

    Aktuální cena: 15.000 CZK (600 €)

  • Lucie Bruchanova

    Ve znamení čínského kohouta

    Položka č.: 236095

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 30. 09. 2019 16:06

    akryl na plátně, 2018, 100 x 80 cm

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)