• Jaroslav Škarohlíd

    (1925)

    Kompas

    Položka č.: 220934

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2019 19:18

    lept, 1978, 17,5 x 8,7 cm, sign. PD, rám, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Svolinského a F. Tichého na VŠUP v Praze, poté V. Makovského, E. Miléna aB. S. Urbana na PedF UK MU v Brně, člen Sdružení Q

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Trojice

    Položka č.: 220960

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2019 19:20

    dřevoryt, 1924, 9,1 x 8,4 cm, sign. PD Vik 1924, lehce zažloutlý, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Máne…

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Pohled na Karlův most

    Položka č.: 220971

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2019 19:22

    dřevoryt, 8,5 x 8,5 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jan Konůpek

    Kázání

    Položka č.: 220979

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2019 19:24

    litografie, 19,2 x 13 cm, PD značeno KPK, č. 134, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Pavel Šimon

    (1920-1958)

    U řeky

    Položka č.: 220984

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2019 19:26

    dřevoryt, 6,3 x 4,7 cm, sign. PD Pavel Šimon, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Pukla, F. T. Šimona a A. Pelce na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Libuše Špírková

    (1927)

    Bonsai

    Položka č.: 220993

    Plánované ukončení: 29. 04. 2019 19:28

    suchá jehla, 7,8 x 12,3 cm, sign. PD Špírková L., č. 93/100, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Václav Fiala

    (1896-1980)

    Poutník

    Položka č.: 221001

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2019 19:30

    dřevoryt, 11,5 x 7 cm, sign. PD V. Fiala, pasparta, antiqari.at Radhošťská, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Zasněžená vesnice

    Položka č.: 221002

    Plánované ukončení: 29. 04. 2019 19:32

    litografie, 8,8 x 12,8 cm, sign. PD, rám, č. 2/100, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Podzimní hrad

    Položka č.: 221015

    Plánované ukončení: 29. 04. 2019 19:34

    litografie, 1973, 19,7 x 26,3 cm, sign. PD, rám, č. 137/200, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Petr Dillinger

    (1899-1954)

    Dívka s ovocem

    Položka č.: 221820

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2019 19:36

    linoryt, 37 x 24 cm, sign. PD Petr Dillinger, lehce zažloutlý, při okrajích poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Kysely na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, prof. M. Pirnera a Maxe Švabinského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar, SVU v Brně

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Petr Dillinger

    (1899-1954)

    Položka č.: 221821

    Plánované ukončení: 29. 04. 2019 19:38

    linoryt, 32 x 21,5 cm, sign. PD Petr Dillinger, lehce zažloutlý, při okrajích poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Kysely na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, prof. M. Pirnera a Maxe Švabinského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar, SVU v Brně

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Petr Dillinger

    (1899-1954)

    Sedící žena

    Položka č.: 221823

    Plánované ukončení: 29. 04. 2019 19:40

    linoryt, 36,8 x 20 cm, sign. PD Petr Dillinger, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Kysely na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, prof. M. Pirnera a Maxe Švabinského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar, SVU v Brně

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Petr Dillinger

    (1899-1954)

    Matka

    Položka č.: 221824

    Plánované ukončení: 29. 04. 2019 19:42

    linoryt, 36 x 17,5 cm, sign. PD Petr Dillinger, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Kysely na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, prof. M. Pirnera a Maxe Švabinského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar, SVU v Brně

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Konvalinky (Ex libris Věnceslavy Vavrové) II.

    Položka č.: 222092

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2019 19:44

    ocelorytina, 3,7 x 6 cm, sign. PD J.A. Švengsbír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jiří Švensgbír

    (1921-1983)

    Muž s Lupou, Ex libris Vlad. Bujárek

    Položka č.: 222156

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2019 19:46

    ocelorytina, 4 x 4 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jiří Švensgbír

    (1921-1983)

    Zátiší s botou a květinami II. , Ex libris Jiří Novotný

    Položka č.: 222157

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2019 19:48

    ocelorytina, 3 x 5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Janoušek

    Vesnice mezi kopci

    Položka č.: 222170

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2019 19:50

    olej, karton, 32,5 x 40,5 cm, sign. PD Janoušek, rám, na rámu drobná poškození, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Maxmilian Švabinský

    Konvolut tisků z Rajské sonáty

    Položka č.: 222172

    Plánované ukončení: 29. 04. 2019 19:52

    5x tisk, 1917-1920, vče cca 26 x 18 cm, zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen SVU Mánes, jeho předseda, člen a předseda spolku umělců České akademie věd a umění, zakládající člen SČUG Hollar, člen Société …

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Ant. Pinkava

    Zámek (Ex libris Judr. Richard Horna)

    Položka č.: 222178

    Plánované ukončení: 29. 04. 2019 19:54

    dřevoryt, 1926, 10,8 x 9 cm, DU značeno ve štočku Ant. Pinkava, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Lumír Šindelář

    (1925-2010)

    Žena (Ex libris ing. Jiří Oliva)

    Položka č.: 222182

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2019 19:56

    kolorovaná litografie, 5,5 x 5,8 cm, sign. DU Šindelář, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Akt dívky s šlechticem, Ex libris V.Fleissig

    Položka č.: 222189

    Plánované ukončení: 29. 04. 2019 19:58

    dřevoryt, 12,5 x 10 cm, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Český Krumlov (Ex libris Sv. Samek)

    Položka č.: 222197

    Plánované ukončení: 29. 04. 2019 20:00

    lept, 8,3 x 4,4 cm, sign. PD Fleissig, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Karel Votlučka

    (1896-1963)

    Chrlič, Ex libris Vladimír Žikeš

    Položka č.: 222226

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2019 20:02

    suchá jehla, 7,7 x 5,5 cm, sign. PD, č.1, lehce zažloutlý papír, odřené okraje, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. J. Loukoty, V. Nechleby, J. Preislera a M. Švabinského na AVU v Praze, člen Syndikátu výtvarných umělců

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Alois Moravec

    Jarní květy

    Položka č.: 222249

    Plánované ukončení: 29. 04. 2019 20:04

    litografie, 10,5 x 19 cm, sign. PD AMoravec, lehce zažloutlý, zvlněný papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • M. Trensemsky

    Mameluken

    Položka č.: 222362

    Plánované ukončení: 29. 04. 2019 20:06

    kolorovaná litografie, 31 x 38,5 cm, značeno PD Herausgegeben von M. Trensemsky in Wien, mírně zašpiněný papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • H. Otto

    Mittagsrast

    Položka č.: 223331

    Plánované ukončení: 29. 04. 2019 20:08

    tisk (steinzeichnung), 16,7 x 24 cm, značeno LD v tisku HO, při horním okraji zbytky lepenky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Der Bazar

    Položka č.: 223332

    Plánované ukončení: 29. 04. 2019 20:10

    kolorovaný dřevoryt, 34,8 x 49 cm, značeno LD nečitelně, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Konvolut grafických listů

    Položka č.: 223333

    Plánované ukončení: 29. 04. 2019 20:12

    8x tisk, 20 x 13,5 cm, mírně poškozeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Ex libris Dr. ČB

    Položka č.: 223881

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2019 20:14

    dřevoryt, 6,2 x 5,4 cm, LD značeno F.K, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jan Konůpek

    Tiskařská dílna, Mojmíru Helceletovi

    Položka č.: 223910

    Plánované ukončení: 29. 04. 2019 20:16

    lept, 10,5 x 15 cm, zažloutlý papír, lehce potrhané okraje, poškození nezasahuje do tisku, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)