• Vladimír Pecháček

    (1909-1969)

    Kamená stezka

    Položka č.: 234138

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 14. 10. 2019 18:48

    litografie, 21 x 27 cm, papír na okrajích zažloutlý a ušpiněn, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Švabinského, J. Obrovského a V. Silovského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Pecháček

    (1909-1969)

    Blaník

    Položka č.: 234139

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 14. 10. 2019 18:50

    litografie, 21 x 29 cm, sign. PD Pecháček Vladimír, papír na okrajích ušpiněn, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Švabinského, J. Obrovského a V. Silovského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Pecháček

    (1909-1969)

    Blaník

    Položka č.: 234140

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 14. 10. 2019 18:52

    litografie, 21 x 28,5 cm, papír na okrajích ušpiněn, pravý horní roh pokrčen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Švabinského, J. Obrovského a V. Silovského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Pecháček

    (1909-1969)

    Blaník

    Položka č.: 234141

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 14. 10. 2019 18:54

    litografie, 20,5 x 29 cm, sign. PD Pecháček Vladimír, papír na okrajích lehce ušpiněn, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Švabinského, J. Obrovského a V. Silovského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Pecháček

    (1909-1969)

    Blaník

    Položka č.: 234142

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 14. 10. 2019 18:56

    litografie, 20,5 x 30 cm, papír na okrajích ušpiněn, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Švabinského, J. Obrovského a V. Silovského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • F. Černý

    Borovice

    Položka č.: 234143

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 14. 10. 2019 18:58

    olej, sololit, 42 x 47,5 cm, sign. PD F. Černý, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Hrnčárek

    Chaloupky

    Položka č.: 234144

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 14. 10. 2019 19:00

    litografie, 29,5 x 63,2 cm, sign. PD J. Hrnčárek, rám, č. 93/200, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Bureš

    (1889)

    Jarní tání na potoce

    Položka č.: 234146

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 14. 10. 2019 19:02

    olej, plátno, 1942, 57 x 79 cm, sign. PD J. Bureš 19425, rám, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Bureš

    (1889)

    Před bouřkou

    Položka č.: 234148

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 14. 10. 2019 19:04

    olej, plátno, 33 x 49 cm, sign. PD J. Bureš, rám, neodborně restaurováno, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Kostelík

    Položka č.: 234150

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 14. 10. 2019 19:06

    olej, plátno, 50,5 x 57 cm, sign. PD , rám, odřená malba, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Kindl

    Chalupy na stráni

    Položka č.: 234151

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 14. 10. 2019 19:08

    olej, karton, 47,5 x 63,5 cm, sign. PD Kindl, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludmila Jiřincová

    (1912-1994)

    U křížku

    Položka č.: 234156

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 14. 10. 2019 19:10

    litografie, 32 x 27,3 cm, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Basilius Besler

    (1561-1629)

    Narcis

    Položka č.: 234161

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 14. 10. 2019 19:12

    kolorovaný tisk, 45 x 41 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Basilius Besler

    (1561-1629)

    Rdesno hadí kořen

    Položka č.: 234162

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 14. 10. 2019 19:14

    kolorovaný tisk, 47 x 37 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Benedikt

    (1952)

    Energie

    Položka č.: 234251

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 14. 10. 2019 19:16

    litografie, 1996, 31 x 22,5 cm, sign. PD Benedikt 96, rám, autorský tisk, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, soukromý žák J. Patery, člen Jednoty umělců výtvarných v Praze, Česko-Bavorského uměleckého spolku a Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Benedikt

    (1952)

    Zimní nálada

    Položka č.: 234256

    Vyvolávací cena: 7.300 CZK (292 €)

    Plánované ukončení: 14. 10. 2019 19:18

    olej, plátno, 2014, 25 x 30 cm, sign. DU Benedikt 2014, antiqari.at Radhošťská, soukromý žák J. Patery, člen Jednoty umělců výtvarných v Praze, Česko-Bavorského uměleckého spolku a Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 7.300 CZK (292 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tomáš Hřivnáč

    (1959)

    Starý pes

    Položka č.: 234305

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 14. 10. 2019 19:20

    suchá jehla, 2009, 13,5 x 15,8 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 09, rám, č. 17/34, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tomáš Hřivnáč

    (1959)

    Cestu znám

    Položka č.: 234306

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 14. 10. 2019 19:22

    suchá jehla, 2011, 20,3 x 14,5 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2011, rám, č. 14/29 II., antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Kopp

    (1940)

    Praha - Karlův most

    Položka č.: 234338

    Vyvolávací cena: 1.750 CZK (70 €)

    Plánované ukončení: 14. 10. 2019 19:24

    fotografie, 1988, 29,6 x 41,8 cm, sign. PD Kopp, č. 1/34, vzadu opatřeno autorským razítkem, antiqari.at Radhošťská, Narozen 23. 11. 1940 v Plzni.S technickou stránkou fotografie se blíže seznámil při studiu filmové a televizní techniky na pražském ČVUT. Fotografovat začal v roce 1967. V sedmdesát…

    Aktuální cena: 1.750 CZK (70 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Kopp

    (1940)

    Praha - Nábřeží

    Položka č.: 234339

    Vyvolávací cena: 1.750 CZK (70 €)

    Plánované ukončení: 14. 10. 2019 19:26

    fotografie, 1987, 29,6 x 41,8 cm, sign. PD Kopp, č. 1/34, vzadu opatřeno autorským razítkem, antiqari.at Radhošťská, Narozen 23. 11. 1940 v Plzni.S technickou stránkou fotografie se blíže seznámil při studiu filmové a televizní techniky na pražském ČVUT. Fotografovat začal v roce 1967. V sedmdesát…

    Aktuální cena: 1.750 CZK (70 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Lukáš Orlita

    (1974)

    Srážka kruhů

    Položka č.: 234389

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 14. 10. 2019 19:28

    tempera, papír, 2011, 59,2 x 83,5 cm, sign. PD LukasOr11, lehce zvlněný papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Načeradského na FaVU VUT v Brně

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

    Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu

  • Jiří Načeradský

    (1939-2014)

    Tanečnice

    Položka č.: 234532

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (92 €)

    Plánované ukončení: 14. 10. 2019 19:30

    litografie, 2010, 38 x 32,2 cm, sign. DU Načeradský 2010, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 2.300 CZK (92 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ivan Ouhel

    (1945)

    Kompozice

    Položka č.: 234535

    Vyvolávací cena: 1.700 CZK (68 €)

    Plánované ukončení: 14. 10. 2019 19:32

    litografie, 2009, 43 x 28,5 cm, sign. PD Ivan Ouhel 2009, rám, č. 19/100, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Součka, člen Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen Umělecké besedy

    Aktuální cena: 1.700 CZK (68 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Jandejsek

    (1923)

    Adéla

    Položka č.: 234585

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    Plánované ukončení: 14. 10. 2019 19:34

    olej, karton, 1976, 60 x 38 cm, sign. DU Jan 1976, rám, vzadu popsáno autorem, antiqari.at Radhošťská, studium architektury na AVU v Praze

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Jandejsek

    (1923)

    Klaun

    Položka č.: 234633

    Vyvolávací cena: 4.800 CZK (192 €)

    Plánované ukončení: 14. 10. 2019 19:36

    olej, sololit, 1994, 48 x 44 cm, sign. PD Jan 1994, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, studium architektury na AVU v Praze

    Aktuální cena: 4.800 CZK (192 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Kostel a Bystřička

    Položka č.: 234816

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 14. 10. 2019 19:38

    2x dřevoryt, oba 22 x 17 cm, oba sign. PD Vik, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie vě…

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pravoslav Kotík

    (1889-1970)

    Poutník

    Položka č.: 234826

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 14. 10. 2019 19:40

    dřevoryt, 7 x 12 cm, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, K. V. Maška a J. Schikanedera na UMPRUM v Praze, člen SVU Mánes, Umělecké besedy a Sociální skupiny Ho-Ho-Ko-Ko

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Hodek

    (1888-1973)

    Čtenáři (Ex libris B. B. B.)

    Položka č.: 234836

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 14. 10. 2019 19:42

    dřevoryt, 10,5 x 10,5 cm, antiqari.at Radhošťská, soukromý žák J. Hodka (otec), J. Váchala, K. Reisnera a A. de Pian v Praze, člen Spolku výtvarníků plzeňských

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Hodek

    (1888-1973)

    Dívka (Ex libris ing. Ota Hradečný)

    Položka č.: 234837

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 14. 10. 2019 19:44

    dřevoryt, 1942, 8,5 x 5,5 cm, antiqari.at Radhošťská, soukromý žák J. Hodka (otec), J. Váchala, K. Reisnera a A. de Pian v Praze, člen Spolku výtvarníků plzeňských

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Anna Macková

    (1887-1969)

    Zajíc (Jendy Bartoše)

    Položka č.: 234839

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 14. 10. 2019 19:46

    dřevoryt, 1941, 9,2 x 7 cm, LU značeno ve štočku AM , lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar, Syndikátu výtvarných umělců, Kruhu výtvarných umělkyň, Svazu čsl. výtvarných umělců a Spolku sběratelů a přátel exlibris

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook