• Jiří Balcar

    (1929-1968)

    Bez názvu II.

    Položka č.: 630

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 08:30

    tužka, papír, 7,2 x 11,2 cm, značeno na zadní straně pozůstalostním razítkem, Antikvariát Dlážděná, Žák prof. F. Tichého a F. Muziky na VŠUP v Praze. Člen skupiny Máj a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Jiří Balcar

    (1929-1968)

    Galerie výtvarného umění

    Položka č.: 631

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 08:31

    2x tužka, papír, 12,5 x 22 ; 10 x 22 cm, značeno na zadní straně pozůstalostním razítkem, Antikvariát Dlážděná, Žák prof. F. Tichého a F. Muziky na VŠUP v Praze. Člen skupiny Máj a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Jiří Balcar

    (1929-1968)

    Galerie výtvarného umění II.

    Položka č.: 632

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 08:32

    tužka, papír, 14,4 x 20,8 cm, značeno na zadní straně pozůstalostním razítkem, Antikvariát Dlážděná, Žák prof. F. Tichého a F. Muziky na VŠUP v Praze. Člen skupiny Máj a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Jiří Balcar

    (1929-1968)

    Položka č.: 633

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 08:33

    tužka, papír, 14,7 x 20 cm, značeno na zadní straně pozůstalostním razítkem, Antikvariát Dlážděná, Žák prof. F. Tichého a F. Muziky na VŠUP v Praze. Člen skupiny Máj a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Jiří Balcar

    (1929-1968)

    Kompozice II.

    Položka č.: 634

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 08:34

    tužka, papír, 29 x 21 cm, značeno na zadní straně pozůstalostním razítkem, Antikvariát Dlážděná, Žák prof. F. Tichého a F. Muziky na VŠUP v Praze. Člen skupiny Máj a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Yannick Balif

    (1927-2009)

    Rostliny

    Položka č.: 635

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 08:35

    barevný lept, kombinovaná technika, 1990, 68 x 50 cm, sign. PD Y. Belif 90, č. 4/70, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Juraj Bartók

    Krajina s hradem

    Položka č.: 636

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 08:36

    olej, deska, 28 x 55 cm, sign. LD Barták, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Jan Bauch

    (1898-1995)

    Klaun na rukách

    Položka č.: 637

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 08:37

    litografie, 34 x 22 cm, sign. PD Jan Bauch, 141/150, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte a V. H. Brunnera na UMPRUM v Praze, prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy a SVU Mánes

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Sedící muž

    Položka č.: 638

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 08:38

    Odhadní cena: v CZK

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Hlava ženy (Silvie)

    Položka č.: 639

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 08:39

    Odhadní cena: v CZK

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Hlava ženy (Silvie II.)

    Položka č.: 640

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 08:40

    Odhadní cena: v CZK

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Portrét

    Položka č.: 641

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 08:41

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Milostné hry

    Položka č.: 642

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 08:42

    tuš, papír, 1971, 30 x 41,7 cm, sign. PN Bělocvětov 71, oboustranná kresba, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID6380 Historie příhozu

    Odhadní cena: v CZK

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Sova (PF 1964)

    Položka č.: 643

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 08:43

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Starost o dítě

    Položka č.: 644

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 08:44

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Jiří Beránek

    Tancující list

    Položka č.: 645

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 08:45

    tuš, papír, 1980, 25,1 x 35 cm, sign. vzadu Jiří Beránek 1980, lehce pokrčený papír, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze, žák prof. V. Makovského a K. Lidického na AVU tamtéž, člen volného seskupení 12/15 Pozdě, ale přece

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID3871 Historie příhozu

    Odhadní cena: v CZK

  • Miloš Bílý

    (1906-1959)

    Motiv z Benátek

    Položka č.: 646

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 08:46

    olej, plátno, 50,5 x 65,5 cm, sign. LD Miloš Bílá, blindrám, na zadní straně razítko čfvu Krajské středisko v Karl. Varech, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Nejedlého na AVU v Praze, poté studijní pobyt v Paříži u Fr. Kupky, člen SVU a Sdružení západočeských výtvarníků

    Odhadní cena: v CZK

  • Tomáš Bím

    Ostrov

    Položka č.: 647

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 08:47

    litografie, 2014, 21,3 x 15 cm, sign. DU Bím, č.138/180, antiqari.at Radhošťská, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

    Poslední dražitel: ID1470 Historie příhozu

    Odhadní cena: v CZK

  • Tomáš Bím

    Žralok

    Položka č.: 648

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 08:48

    litografie, 2015, 15 x 27,5 cm, sign. PN Tomáš Bím 15, č. 46/55, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

    Odhadní cena: v CZK

  • Václav Bláha

    Houbař

    Položka č.: 649

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 08:49

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Oldřich Blažíček

    (1887-1953)

    Na jezeře

    Položka č.: 650

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 08:50

    litografie, 1939, 20 x 23 cm, značeno na desce PD O. Blažíček 1939, grafický list z původního souboru dvaceti grafických listů Sdružení výtvarných umělců moravských v Hodoníně, vydalo SVUM jako členskou prémii na rok 1939, studium na VŠUP v Praze, žák H. Schweigera na AVU tamtéž, člen SVU Mánes

    Odhadní cena: v CZK

  • Oldřich Blažíček

    (1887-1953)

    Interiér kostela

    Položka č.: 651

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 08:51

    litografie, 1939, 20 x 16 cm, značeno na desce PD O. Blažíček 1939, grafický list z původního souboru dvaceti grafických listů Sdružení výtvarných umělců moravských v Hodoníně, vydalo SVUM jako členskou prémii na rok 1939, studium na VŠUP v Praze, žák H. Schweigera na AVU tamtéž, člen SVU Mánes

    Odhadní cena: v CZK

  • Vlastislav Boháč

    (1922-2014)

    Po orbě

    Položka č.: 652

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 08:52

    olej, plátno, 1946, 42 x 51 cm, sign. PD V. Boháč III. 1946, rám, Antikvariát Dlážděná

    Odhadní cena: v CZK

  • Josef Borecký

    K v kameni

    Položka č.: 653

    Vyvolávací cena: 8.500 CZK (340 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 08:53

    světelná plastika, pískovec, 2016, v. 25 cm

    Aktuální cena: 8.500 CZK (340 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Miloslav Borecký

    (1928-2016)

    Jizbice

    Položka č.: 654

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 08:54

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Cyril Bouda

    Ruce

    Položka č.: 655

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 08:55

    tuš, papír, 20,8 x 14 cm, sign. PD CBouda, rám, na papíře drobné skvrnky, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.600 CZK (104 €)

    Poslední dražitel: ID4323 Historie příhozu

    Odhadní cena: v CZK

  • Cyril Bouda

    Dirigent

    Položka č.: 656

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 08:56

    litografie, 18,8 x 12,6 cm, sign. PD C Bouda, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Odhadní cena: v CZK

  • Cyril Bouda

    Akt v zahradě (Pohled na Pražský hrad)

    Položka č.: 657

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 08:57

    Odhadní cena: v CZK

  • Cyril Bouda

    Pařížský motiv

    Položka č.: 658

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 08:58

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Michal Bouzek

    (1961)

    Těsně před východem

    Položka č.: 659

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 08:59

    kombinovaná technika, koláž, papír, 1999, 12,5 x 19,5 cm, sign. PD M. Bouzek 99, rám, studium na AVU v Praze, člen Výtvarné skupiny Svárov

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Odhadní cena: v CZK