• Čestmír Janošek

    Struktura

    Položka č.: 31

    Vyvolávací cena: 7.500 CZK (300 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 20:30

    mrazovka, 62 x 44 cm, Antikvariát Ostrovní, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu, žák prof. V. Sychry na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace

    Aktuální cena: 7.500 CZK (300 €)

  • Čestmír Janošek

    V prostoru

    Položka č.: 32

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 20:31

    mrazovka, 62,5 x 45 cm, Antikvariát Ostrovní, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu, žák prof. V. Sychry na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace

  • Čestmír Janošek

    Otisky

    Položka č.: 33

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 20:32

    mrazovka, 62 x 45 cm, při okraji pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu, žák prof. V. Sychry na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace

  • Čestmír Janošek

    Černý kruh

    Položka č.: 34

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 20:33

    mrazovka, 62,5 x 45 cm, při okraji pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu, žák prof. V. Sychry na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace

  • Čestmír Janošek

    Otisky

    Položka č.: 35

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 20:34

    mrazovka, 30 x 42 cm, Antikvariát Ostrovní, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu, žák prof. V. Sychry na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Čestmír Janošek

    Díry

    Položka č.: 36

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 20:35

    mrazovka, 33 x 45 cm, Antikvariát Ostrovní, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu, žák prof. V. Sychry na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace

  • Čestmír Janošek

    Mráz

    Položka č.: 37

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 20:36

    mrazovka, 29 x 45 cm, Antikvariát Ostrovní, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu, žák prof. V. Sychry na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace

  • Čestmír Janošek

    Položka č.: 38

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 20:37

    tuš, papír, 1963, 30 x 42 cm, LD značeno 29.IV.63 J., Antikvariát Ostrovní, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu, žák prof. V. Sychry na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Čestmír Janošek

    Položka č.: 39

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (260 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 20:38

    mrazovka, 32,7 x 47,7 cm, při okraji lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu, žák prof. V. Sychry na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace

    Aktuální cena: 6.500 CZK (260 €)

  • Čestmír Janošek

    Dva profily

    Položka č.: 40

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 20:39

    strukturální grafika, 1967, 28,8 x 52,8 cm, sign. PD Janošek I. 1967, Antikvariát Ostrovní, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu, žák prof. V. Sychry na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • Čestmír Janošek

    Tvář a torzo

    Položka č.: 41

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 20:40

  • Čestmír Janošek

    Tvář a torzo

    Položka č.: 42

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 20:41

    strukturální grafika, 28,6 x 52,8 cm, při okrajích zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu, žák prof. V. Sychry na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace

  • Čestmír Janošek

    Položka č.: 43

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (220 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 20:42

    strukturální grafika, 18,8 x 27,9 cm, Antikvariát Ostrovní, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu, žák prof. V. Sychry na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace

    Aktuální cena: 5.500 CZK (220 €)

  • Čestmír Janošek

    Znamení

    Položka č.: 44

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 20:43

    strukturální grafika, 1962, 21,3 x 41,2 cm, monogr. PD Č.J. 62, Antikvariát Ostrovní, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu, žák prof. V. Sychry na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace

  • Čestmír Janošek

    Mlha

    Položka č.: 45

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 20:44

    strukturální grafika, 1962, 19,1 x 27,5 cm, sign. PD Janošek 1962, Antikvariát Ostrovní, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu, žák prof. V. Sychry na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace

  • Čestmír Janošek

    Položka č.: 46

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 20:45

    strukturální grafika, 19 x 27,3 cm, Antikvariát Ostrovní, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu, žák prof. V. Sychry na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace

  • Čestmír Janošek

    Položka č.: 47

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 20:46

    strukturální grafika, 19 x 27,3 cm, při okrajích lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu, žák prof. V. Sychry na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace

  • Čestmír Janošek

    Červenobílá

    Položka č.: 48

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 20:47

    strukturální grafika, 1960, 16 x 30 cm, sign. PD Janošek XI. 1960, Antikvariát Ostrovní, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu, žák prof. V. Sychry na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace

  • Čestmír Janošek

    Vlnění

    Položka č.: 49

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 20:48

    strukturální grafika, 1960, 14 x 30,3 cm, sign. PD Janošek XI. 1960, skvrna na papíře, Antikvariát Ostrovní, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu, žák prof. V. Sychry na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace

  • Čestmír Janošek

    Červená

    Položka č.: 50

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 20:49

    strukturální grafika, 1960, 11,8 x 30,3 cm, sign. PD Janošek XI. 1960, skvrna na papíře, Antikvariát Ostrovní, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu, žák prof. V. Sychry na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace

  • Čestmír Janošek

    Černá

    Položka č.: 51

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 20:50

    strukturální grafika, 9,8 x 16 cm, Antikvariát Ostrovní, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu, žák prof. V. Sychry na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace

  • Čestmír Janošek

    Modrá

    Položka č.: 52

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 20:51

    strukturální grafika, 9,5 x 16 cm, Antikvariát Ostrovní, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu, žák prof. V. Sychry na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace

  • Čestmír Janošek

    Zelená

    Položka č.: 53

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 20:52

    strukturální grafika, 1962, 9,6 x 16 cm, monorg. PD J. 62, Antikvariát Ostrovní, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu, žák prof. V. Sychry na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace

  • Čestmír Janošek

    PF 1962

    Položka č.: 54

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 20:53

    monotyp, 1962, 8,7 x 13,4 cm, sign. PD Janošek, Antikvariát Ostrovní, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu, žák prof. V. Sychry na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Čestmír Janošek

    Položka č.: 55

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 20:54

    monotyp, 28,8 x 19,9 cm, Antikvariát Ostrovní, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu, žák prof. V. Sychry na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Pavel Kollrus

    (1954-2016)

    Z cyklu Sametová revoluce

    Položka č.: 1

    Plánované ukončení: 18. 11. 2018 18:05

    fotografie, 35,7 x 52,5 cm, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.700 CZK (68 €)

    Poslední dražitel: ID3159 Historie příhozu

  • Pavel Kollrus

    (1954-2016)

    300 000 lidí - z cyklu Sametová revoluce

    Položka č.: 2

    Plánované ukončení: 18. 11. 2018 18:10

    fotografie, 34,7 x 51,8 cm, na zadní straně popsáno, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

  • Pavel Kollrus

    (1954-2016)

    Z cyklu Sametová revoluce

    Položka č.: 3

    Plánované ukončení: 18. 11. 2018 18:15

    fotografie, 54 x 36,2 cm, na zadní straně popsáno, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

  • Pavel Kollrus

    (1954-2016)

    Z cyklu Sametová revoluce

    Položka č.: 4

    Plánované ukončení: 18. 11. 2018 18:20

    fotografie, 36 x 53 cm, na zadní straně popsáno, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

  • Pavel Kollrus

    (1954-2016)

    za 5 minut 12 - z cyklu Sametová revoluce

    Položka č.: 5

    Plánované ukončení: 18. 11. 2018 18:25

    fotografie, 51 x 34,5 cm, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná