-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Ve větru
Položka č.: 63Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:02
lept, 10 x 5,5 cm, sign. PD L. Jiřincová, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Král
Položka č.: 64Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:03
lept, 11,5 x 7 cm, sign. PD L. Jiřincová, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Krajina
Položka č.: 65Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:04
lept, 12 x 31,8 cm, sign. PD L. Jiřincová, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Dívka srdce
Položka č.: 66Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:05
litografie, 20 x 12 cm, sign. PD L. Jiřincová, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Dvě dívky
Položka č.: 67Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:06
litografie, 14,5 x 10,8 cm, sign. PD L. Jiřincová, č. 18/40, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Katedrála sv. Ducha v Hradci Králové
Položka č.: 68Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:07
litografie, 29 x 37 cm, sign. PD L. Jiřincová, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Kostel Panny Marie v Hradci Králové
Položka č.: 69Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:08
litografie, 29 x 37 cm, sign. PD L. Jiřincová, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miroslav Houšť
(1953)
Věčná alchymie
Položka č.: 70Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:09
litografie, 24 x 19 cm, sign. PD Mir. Houšť, rám, č. 117/120, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Součka na AVU v Praze, člen Jednoty českých výtvarných umělců
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Jedlička
(1944)
Druidstone Wales
Položka č.: 71Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)
Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:10
heliogravura, 2001, 46,7 x 70 cm, sign. PD Jan Jedlička 01, č. 4/8, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Milan Grygar
(1926)
Antifona
Položka č.: 72Vyvolávací cena: 65.000 CZK (2.709 €)
Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:11
serigrafie, 1999, 99,5 x 69,5 cm, sign. DU Grygar 1999, rám, č. 13/30, vzadu štítek Galerie Gema, žák prof. J. Nováka a E. Filly na VŠUP v Praze, člen SVU Mánes, Svazu čsl. výtvarných umělců, Výtvarné skupiny Jiná geometrie a Tvůrčího kolektivu Index
Aktuální cena: 65.000 CZK (2.709 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bernard Buffet
(1928-1999)
Město
Položka č.: 73Vyvolávací cena: 12.500 CZK (521 €)
Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:12
litografie, 65,5 x 45,5 cm, sign. DU Bernard Buffet, rám
Aktuální cena: 12.500 CZK (521 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Čepelák
(1924-2000)
Vrata
Položka č.: 74Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:13
akvatinta, 1991, 49 x 36 cm, sign. PD Čepelák 1991, č. 4/100, přilepeno za okraje k paspartě, žák prof. V. Rady, V. Silovského, V. Nechleby a J. Želibského na AVU v Praze
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Čepelák
(1924-2000)
Bez názvu
Položka č.: 75Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:14
akvatinta, 1991, 48,5 x 34 cm, sign. PD Čepelák 1991, č. 8/100, přilepeno za okraje k paspartě, žák prof. V. Rady, V. Silovského, V. Nechleby a J. Želibského na AVU v Praze
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Dalibor Smutný
(1964)
V krajině V
Položka č.: 76Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:15
litografie, 1994, 43 x 53,5 cm, sign. PD D. Smutný 1994, č. 1/5, mírně ohmataný papír, rohy nepatrně ohnuté, antiqari.at Radhošťská, žák prof. L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy
Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jitka Válová
(1922-2011)
Sběrači II
Položka č.: 77Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:16
litografie, 2007, 29 x 24,5 cm, sign. PD J.Válová 07, č. 56/200
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Koblasa
(1932-2017)
Bez názvu
Položka č.: 78Vyvolávací cena: 5.500 CZK (230 €)
Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:17
lept, 2002, 20,7 x 15 cm, sign. PD, E. A., žák prof. O. Španiela, J. Laudy a K. Pokorného na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace, Šmidrové a Skupiny D
Aktuální cena: 5.500 CZK (230 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Suchý
(1931)
Zrada
Položka č.: 79Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)
Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:18
litografie, 16,1 x 10,9 cm, sign. PD Jiří Suchý, č. 81/120, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Suchý
(1931)
Zloděj
Položka č.: 80Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)
Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:19
litografie, 16,2 x 11 cm, sign. PD Jiří Suchý, č. 84/120, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Seydl
(1916-1978)
The best teacher
Položka č.: 81Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:20
litografie, 50 x 39 cm, sign. LD Seydl, č. 8/10, ohnuté rohy, žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze a F. Kysely na VŠUP tamtéž, člen SČUG Hollar, Umělecké besedy a skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Šalamoun
(1935-2022)
Kontradikce
Položka č.: 82Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)
Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:21
litografie, 1990, 37,5 x 54 cm, sign. PD Jiří Šalamoun 90, rám, č. 16/65, žák prof. V. Silovského a V. Pukla na AVU v Praze, prof. A. Kapra a G. K. Müllera na Vysoké škole grafiky a knižního umění v Lipsku, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Šalamoun
(1935-2022)
Fík v červeném autě
Položka č.: 83Vyvolávací cena: 24.000 CZK (1.000 €)
Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:22
litografie, 2021, 84 x 59 cm, sign. DU Jiří Šalamoun 2021, rám, č. 86/200, žák prof. V. Silovského a V. Pukla na AVU v Praze, prof. A. Kapra a G. K. Müllera na Vysoké škole grafiky a knižního umění v Lipsku, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 24.000 CZK (1.000 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Kolář
(1914-2002)
Mademoiselle de Riviere
Položka č.: 84Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:23
ofset, 1981, 16,8 x 40,5 cm, sign. PD J. Kolář 81, č. 200/250, zakladatel Skupiny 42, člen Umělecké besedy a skupiny Křižovatka
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Kolář
(1914-2002)
Portier
Položka č.: 85Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:24
ofset, 1986, 66 x 44 cm, sign. PD J. Kolář 86, rám, č. 20/75, zakladatel Skupiny 42, člen Umělecké besedy a skupiny Křižovatka
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Jedlička
(1944)
Nevěsta
Položka č.: 86Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:25
litografie, 1966, 22,3 x 29,7 cm, sign. PD Jan Jedlička 66, při okrajích pokrčený, natržený papír, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Jedlička
(1944)
Belzebub
Položka č.: 87Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:26
lept, 1973-74, 17,2 x 13,5 cm, sign. PD Jan Jedlička, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Jedlička
(1944)
Aran Island
Položka č.: 88Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)
Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:27
serigrafie, 2017, 61 x 90,5 cm, sign. vzadu Jan Jedlička 17, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Chaba
(1925-2009)
Pražské věže
Položka č.: 89Vyvolávací cena: 7.900 CZK (330 €)
Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:28
kolorovaná suchá jehla, 2005, 39,5 x 18 cm, sign. PD Karel Chaba 05, soukromé studium
Aktuální cena: 7.900 CZK (330 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaromír 99
(1963)
Příjezd
Položka č.: 90Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)
Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:29
giclée print, 2023, 46 x 66 cm, sign. PD Jaromír 99, rám, č. 1/3, Jaromír Švejdík (Jaromír 99) je českým výtvarníkem, ilustrátorem, skladatelem a hudebníkem. Vedle volné tvorby se věnuje zejména komiksům a ilustraci knih. Mezi jeho nejznámější díla patří komiksový román Alois Nebel, který byl zfilmo…
Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jakub Matuška/Masker
(1981)
Waterproof
Položka č.: 91Vyvolávací cena: 22.000 CZK (917 €)
Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:30
serigrafie, 2012, 60 x 85 cm, sign. DU Maskér 2012, rám, č. 24/107, Studia na Akademii výtvarných umění u Vladimíra Skrepla (2003-2009), studijní pobyty na Cooper Union New York (2008) a Middlesex University London (2010). Finalista Ceny Jindřicha Chalupeckého (2010). Cena NG 333 pro nejlepšího uměl…
Aktuální cena: 22.000 CZK (917 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Kuklík
(1947)
Krajina
Položka č.: 92Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:31
kombinovaná technika, lept, 1976, 24,5 x 32 cm, sign. DU L. Kuklík 1976, č. 49/80, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO