• Karel Minář

    (1901-1973)

    Podobizna starého muže

    Položka č.: 953

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2018 04:19

    pastel, papír, 33 x 27 cm, sign. PD Minář, rám, na rámu drobné oděrky, žák prof. M. Pirnera, J. Obrovského, V. Bukovace, člen jednoty umělců výtvarných v Praze, SČUG Hollar, SVUM Hodonín

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Karol Molnár?

    Položka č.: 954

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2018 04:20

    olej, karton, 24,5 x 30,5 cm, sign. LD Molnár, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Monogramista AP

    Krajina s kostelem

    Položka č.: 955

    Plánované ukončení: 22. 06. 2018 04:21

    tuš, papír, 18,5 x 30,5 cm, monogr. LD AP, rám, Antikvariát Dlážděná

  • monogramista FP

    Zvonky

    Položka č.: 956

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2018 04:22

    pastel, papír, 1936, 36 x 24,5 cm, monogr. PD F.P., lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Alois Moravec

    Mlýn

    Položka č.: 957

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2018 04:23

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Alois Moravec

    Odpočinek

    Položka č.: 958

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2018 04:24

    litografie, 21 x 29 cm, sign. PD AMoravec, č. 149/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • K. Moravec

    Na Chrudimce v Lánech u Kameniček

    Položka č.: 959

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2018 04:25

    olej, lepenka, 1944, 22 x 30 cm, sign. LD KMoravec44, na zadní straně popsáno autorem, na malbě drobná poškození, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Alois Moravec

    Marnotratný syn

    Položka č.: 960

    Plánované ukončení: 22. 06. 2018 04:26

    suchá jehla, 23,7 x 28,4 cm, sign.PD AMoravec, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Alois Moravec

    Kameník

    Položka č.: 961

    Plánované ukončení: 22. 06. 2018 04:27

    litografie, 22 x 32,8 cm, sign. PD AMoravec, č. 3/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Alois Moravec

    Šterkaři

    Položka č.: 962

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2018 04:28

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Alois Moravec

    Šumava

    Položka č.: 963

    Plánované ukončení: 22. 06. 2018 04:29

    dřevoryt, 11,2 x 31 cm, sign. PD AMoravec, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Karel Müller

    (1899-1977)

    Jezdci na koni

    Položka č.: 964

    Plánované ukončení: 22. 06. 2018 04:30

    dřevoryt, 25,2 x 35,7 cm, sign. PD Karel Müller, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského, V. Bukovace a J. Obrovského, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • František Muzika?

    Postava

    Položka č.: 965

    Plánované ukončení: 22. 06. 2018 04:31

    tužka, papír, 29,8 x 21,1 cm, oboustranná kresba, při pravém okraji mírně natržený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • František Muzika?

    Figura v interiéru II.

    Položka č.: 966

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2018 04:32

    tužka, papír, 20,9 x 14,8 cm, mírněpokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • František Muzika?

    Figura II.

    Položka č.: 967

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2018 04:33

    tužka, papír, 29,8 x 21,1 cm, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Vratislav Nechleba

    (1885-1965)

    Autoportrét

    Položka č.: 968

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2018 04:34

    litografie, 1955, 26,8 x 19,7 cm, sign. PD VNechleba 1955, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Pirnera na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Zdeněk Nemastil

    (1879-1942)

    Položka č.: 969

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2018 04:35

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Karel Nepraš

    (1932-2002)

    Ptáček II.

    Položka č.: 970

    Plánované ukončení: 22. 06. 2018 04:36

    litografie, 1992, 18 x 28,5 cm, sign. PD Karel Nepraš 1992, 62/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Laudy, člen Umělecké besedy

    Krajina s mostem

    Položka č.: 971

    Plánované ukončení: 22. 06. 2018 04:37

    Sv. Jiří v čele vojska

    Položka č.: 972

    Plánované ukončení: 22. 06. 2018 04:38

    kolorovaný tisk, kvaš?, papír, 57 x 50,5 cm, vzadu nalepeny zbytky štítku s popisem, při okrajích lehce poškozeno, antiqari.at Radhošťská

    U statku

    Položka č.: 973

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2018 04:39

    olej, lepenka, 40 x 47,5 cm, sign. PD nečitelně, rám, prasklé sklo, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: ID6380 Historie příhozu

    Položka č.: 974

    Plánované ukončení: 22. 06. 2018 04:40

    olej, karton, 49,5 x 70 cm, sign. LD, rám

    Poslední dražitel: ID4366 Historie příhozu

    Údolí řeky

    Položka č.: 975

    Plánované ukončení: 22. 06. 2018 04:41

    olejový pastel, karton, 34 x 49 cm, sign. PD , rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Pohledy na jižní města / Krajina

    Položka č.: 976

    Plánované ukončení: 22. 06. 2018 04:42

    6x akvarel, papír, 1907-1927, 24 x 16 - 26 x 45 cm, vše monogr. CI, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Kuličky

    Položka č.: 977

    Plánované ukončení: 22. 06. 2018 04:43

    serigrafie, 1990, 22, 8 x 33 cm, sign. PD, č. 55/90, A. IV., antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Stalin

    Položka č.: 978

    Plánované ukončení: 22. 06. 2018 04:44

    olej, malířská lepenka, 49,5 x 30 cm, sign. PD Japo, zašpiněná malba, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID779 Historie příhozu

    Hagia Sofia (Chrám Boží Moudrosti, Istanbul)

    Položka č.: 979

    Plánované ukončení: 22. 06. 2018 04:45

    akvarel, uhel, papír, 1933, 27 x 40,7 cm, sign. LD nečitelně, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Dívka v šátku

    Položka č.: 980

    Plánované ukončení: 22. 06. 2018 04:46

    fotografie, 39,7 x 29,3 cm, sign. na zadní straně Vítězslav Šo...?, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Dívka s amforou

    Položka č.: 981

    Plánované ukončení: 22. 06. 2018 04:47

    sádra, v. 31 cm, značeno zespodu A, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Kůň

    Položka č.: 982

    Plánované ukončení: 22. 06. 2018 04:48

    akvarel, tempera, uhel, papír, 2002, 30,8 x 40,7 cm, monogr. PD JB, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)