• Kateřina Černá

    (1937)

    Konvalinky

    Položka č.: 365

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 08:32

    lept, kombinovaná technika, 21,7 x 16,5 cm, sign. PD Kateřina Černá, č. 4/40, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. K. Součka a Rady na AVU v Praze, členka Unie výtvarných umělců a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Kateřina Černá

    (1937)

    Zámecká zahrada

    Položka č.: 367

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 08:34

    lept, kombinovaná technika, 1990, 32,4 x 21,3 cm, sign. DU Kateřina Černá, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. K. Součka a Rady na AVU v Praze, členka Unie výtvarných umělců a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Jan Černoš

    (1982)

    Haimon

    Položka č.: 368

    Vyvolávací cena: 1.150 CZK (46 €)

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 08:35

    lept, suchá jehla, mezzotinta, akvatinta, 2006, 23,5 x 24,5 cm, sign. PD Jan Černoš, autorský tisk, list z cyklu Antigona, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, studium na Pedagogické fakultě Univerzity Hradec Králové, člen SSPE a Unie výtvarných umělců

    Aktuální cena: 1.150 CZK (46 €)

  • Eva Činčerová

    Ikarův pád - Let I.

    Položka č.: 369

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 08:36

    monotyp, papír, 1980, 57,6 x 51,3 cm, sign. PD Činčerová 80, na zadní straně popsáno, při okrajích mimo tisk mírně pokrčený papír, žákyně prof. Tittelbacha na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Iveta Čermáková

    (1988)

    Ženské torzo

    Položka č.: 370

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 08:37

    akryl, plátno, 2009, 75 x 60 cm, rám

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Jan Černoš

    (1982)

    Helena

    Položka č.: 371

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 08:38

    lept, akvatinta, zlacení, mezzotinta, ruční kolorování, 2014, 19,8 x 13 cm, sign. PD Jan Černoš 2014, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studium na Pedagogické fakultě Univerzity Hradec Králové, člen SSPE a Unie výtvarných umělců

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Jan Černoš

    (1982)

    Héra

    Položka č.: 372

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 08:39

    lept, akvatinta, zlacení, mezzotinta, ruční kolorování, 2014, 19,8 x 12,8 cm, sign. PD Jan Černoš 2014, Antikvariát Dlážděná, studium na Pedagogické fakultě Univerzity Hradec Králové, člen SSPE a Unie výtvarných umělců

  • Jan Černoš

    (1982)

    Kirké

    Položka č.: 373

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 08:40

  • Kateřina Černá

    (1937)

    Kytice s ptáčkem

    Položka č.: 374

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 08:41

    lept, kombinovaná technika, 1994, 63,5 x 48,5 cm, sign. DU Kateřina Černá 1994, autorský tisk, pokrčený, místy lehce poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. K. Součka a Rady na AVU v Praze, členka Unie výtvarných umělců a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Jiří František Dvořák

    Touha babičky

    Položka č.: 375

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 08:42

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jiří František Dvořák

    Tvář nahoty I

    Položka č.: 376

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 08:43

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jiří František Dvořák

    Tvář nahoty II

    Položka č.: 377

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 08:44

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Milena Dvořáková

    (1944-1992)

    Sklenice u okna

    Položka č.: 378

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 08:45

    litografie, 42 x 28,5 cm, sign. PD Milena Dvořáková, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Bubeníčka a Frynty na SPŠG v Praze, soukromé studium u L. Jiřincové

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • M. Drábková

    Studie dívky zezadu

    Položka č.: 379

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 08:46

    tuš, papír, 1977, 45 x 62,5 cm, sign. PD M. Drábková 1977

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • M. Drábková

    Studie dívky (pocta A. Rodinovi)

    Položka č.: 380

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 08:47

    tuš, papír, 1977, 50,5 x 44 cm, sign. PD M. Drábková 1977

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Milena Dvořáková

    (1944-1992)

    Tvůrčí proces (Autoportrét)

    Položka č.: 381

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 08:48

    litografie, 33,7 x 23,1 cm, sign. PD Milena Dvořáková, 138/150, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Bubeníčka a Frynty na SPŠG v Praze, soukromé studium u L. Jiřincové

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Václav Dlouhý

    (1923-1989)

    Karlovy Vary - Z Puškinovy stezky

    Položka č.: 382

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 08:49

    tempera, papír, 1986, 41,6 x 59,6 cm, sign. PD Dlouhý 86, Antikvariát Dlážděná, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. Holého a Silovského na AVU tamtéž, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Bohdan Dušek

    (1981)

    Hrobníkova šichta

    Položka č.: 383

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 08:50

    linoryt, 29,8 x 42 cm, sign. PD Bohdan Dušek, 43013, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, studium na VOŠ Václava Hollara v Praze, poté na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jiří František Dvořák

    Položka č.: 384

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 08:51

    kombinovaná technika, plátno, 2018, 70 x 50 cm, sign. PD J. F. Dvořák 2018, napínací rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Bohdan Dušek

    (1981)

    Položka č.: 385

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 08:52

    linoryt, 36,4 x 49,9 cm, sign. PD Bohdan Dušek, 43016, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, studium na VOŠ Václava Hollara v Praze, poté na VŠUP v Praze

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Most Rialto v Benátkách

    Položka č.: 386

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 08:53

    olej, karton, 9,3 x 15,2 cm, sign. PD J Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Věž Belém v Lisabonu

    Položka č.: 387

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 08:54

    olej, sololit, 14 x 17,7 cm, sign. PD Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Mnichov

    Položka č.: 388

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 08:55

    olej, karton, 15 x 14,5 cm, sign. PD J Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

  • Don Q.

    The Woman

    Položka č.: 389

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 08:56

    suchý pastel, papír, 2011, 42 x 29,7 cm, sign. PD Q 2011, Antikvariát Dlážděná

  • Don Q.

    The Bird

    Položka č.: 390

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 08:57

  • Don Q.

    Our Freedom

    Položka č.: 391

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 08:58

  • Don Q.

    The Head

    Položka č.: 392

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 08:59

    suchý pastel, papír, 2012, 40,7 x 28,6 cm, sign. PD Q 2012, Antikvariát Dlážděná

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Na Karlově mostě

    Položka č.: 393

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 09:00

    olej, plátno, 9,5 x 20 cm, sign. PD J Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Pražské mosty

    Položka č.: 394

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 09:01

    olej, plátno, 14 x 19,3 cm, sign. PD J Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Pumpa ve Zlaté uličce

    Položka č.: 395

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 09:02

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)