• Karel Demel

    Rozhovor

    Položka č.: 663

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 23:00

    lept, 31,5 x 49 cm, sign. PD KarelDemel, rám, autorský tisk, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Karel Demel

    Akt v zrcadle

    Položka č.: 665

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 23:02

    lept, 2007, 13 x 11 cm, sign. PD KarelDemel 07, č. 68/100, žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Karel Demel

    Myšlenky

    Položka č.: 666

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 23:03

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Edward T. Deutsch

    Sedící akt

    Položka č.: 667

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 23:04

    tužka, kvaš, papír, 1922, 28,5 x 12,4 cm, sign. DU Edw T. Deutsch, rám

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Jiří Döbler

    (1788-1845)

    Karlovy Vary

    Položka č.: 668

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 23:05

    kolorovaná mědirytina, 19 x 30,2 cm, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Mario Dobrkovsky

    (1911-1995)

    Olga Scheinpflugová

    Položka č.: 669

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 23:06

    pastel, inkoust, papír, 1934, 16,3 x 8 cm, monogr. PD 34, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Mario Dobrkovsky

    (1911-1995)

    První máj

    Položka č.: 670

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 23:07

    pastel, uhel, papír, 1929, 19,4 x 9 cm, monogr. PD MD 29, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Mario Dobrkovsky

    (1911-1995)

    Pianista

    Položka č.: 671

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 23:08

    tužka, papír, 11,3 x 9 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Mario Dobrkovsky

    (1911-1995)

    Pistolník

    Položka č.: 672

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 23:09

    pastel, tužka, papír, 1929, 9,4 x 10,7 cm, monogr. PD MD 29, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Mario Dobrkovsky

    (1911-1995)

    V rozhlase

    Položka č.: 673

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 23:10

    tužka, pastel, papír, 1932, 13,8 x 9,7 cm, monogr. PD 32, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Mario Dobrkovsky

    (1911-1995)

    Pohnojíme!

    Položka č.: 674

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 23:11

    tužka, pastel, papír, 1932, 14,7 x 10,2 cm, monogr. PD 32, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Mario Dobrkovsky

    (1911-1995)

    V maskách

    Položka č.: 675

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 23:12

    tužka, inkoust, papír, 1935, 9,1 x 14,6 cm, monogr. PD 35, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Mario Dobrkovsky

    (1911-1995)

    Muziknat

    Položka č.: 676

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 23:13

    tužka, pastel, papír, 1936, 8,8 x 13,3 cm, monogr. PD MD 36, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Karla Dušková

    (1926)

    Dvě dívky

    Položka č.: 677

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 23:14

    olej, plátno, 49,5 x 58,5 cm, monogramováno PD KD, blindrám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

  • Jarmila Dvořáčková - Šírová

    Potok

    Položka č.: 678

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 23:15

    suchá jehla, 35 x 32,5 cm, sign. PD Jarmila Dvořáčková - Šírová, pasparta, 3/20, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. M. Holého, V. Silovského a V. Rady na AVU v Praze, členka Umělecké besedy a SČVU

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • F. Dvořák

    Pouť u sv. Antoníčka (podle Joži Uprky)

    Položka č.: 679

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 23:16

    olej, plátno, 73 x 99 cm, sign. PD F. Dvořák, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: ID6380 Historie příhozu

  • Rupert Eidler

    Stojící ženský akt

    Položka č.: 680

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 23:17

    uhel, papír, 40,5 x 21,5 cm, při okrajích lehce pokrčený papír, nalepeno na papíru

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Milan Erazim

    Na špici No I.

    Položka č.: 681

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 23:18

    litografie, 1985, 59,5 x 48,5 cm, sign. PD M. Erazim 85, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Milan Erazim

    Šance

    Položka č.: 682

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 23:19

    litografie, 1989, 39,5 x 33,5 cm, sign. PD M. Erazim 89, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Rolf Escher

    Zátiší se šicím strojem

    Položka č.: 683

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 23:20

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • A. van Everdingen

    Kotvící loď

    Položka č.: 684

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 23:21

    mědirytina, 12,7 x 17,5 cm, rám, vyryl T. Heanood, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky, na rámu drobné oděrky

  • K. K. Farský

    (1880-1927)

    Položka č.: 685

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 23:22

    olej, karton, 29 x 45 cm, sign. PD K. K. Farský, rám, Antikvariát Dlážděná, žák Aloise Kalvody

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Zdenko Feyfar

    (1913-2001)

    Manželé Konrádovi (Svatba v Turnově)

    Položka č.: 686

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 23:23

    fotografie, 22,5 x 17,2 cm, sign. na paspartě Z. Feyfar, vzadu popsáno autorem, žák prof. J. Funkeho, J. Ehma a R. Skopce na Státní grafické škole v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)

  • Marie Filippovová

    Kompozice velká

    Položka č.: 687

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 23:24

    lavírovaná tuš a barevné tuše, papír, 2016, 58,5 x 43 cm, sign. LD Marie Filippovová 2016, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze

  • Marie Filippovová

    Kompozice modrá

    Položka č.: 688

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 23:25

    lavírovaná tuš a barevné tuše, papír, 2017, 41 x 28,2 cm, sign. DU Marie Filippovová 2017, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze

  • Marie Filippovová

    Kompozice červená

    Položka č.: 689

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 23:26

    lavírovaná tuš a barevné tuše, papír, 40,5 x 29 cm, sign. LD MF, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze

  • Rita Finch

    Ležící ženský akt

    Položka č.: 690

    Vyvolávací cena: 950 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 23:27

    litografie, 1982, 45,5 x 56,2 cm, sign. PD Rita Finch 1982, č. 23/100

    Aktuální cena: 950 CZK (38 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Mělnické vinobraní

    Položka č.: 691

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 23:28

    pastel, papír, 1951, 31 x 36,5 cm, sign. PD VFleissig 1951, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-?)

    Položka č.: 692

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 23:29

    pastel, papír, 23,5 x 18,3 cm, rám

    Aktuální cena: 950 CZK (38 €)

  • Václav Florian

    Vzpomínka na strýce Michaela

    Položka č.: 693

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 23:30

    olej, plátno, 79 x 58,5 cm, sign. PD V. Florian, rám, vzadu popsáno autorem